şükela:  tümü | bugün
  • limango ve markafoni benzeri bir grup alışveriş sitesi. http://goo.gl/mphv8 adresinde barınmaktadır.
  • bugün itibariyle fikrimühim üzerinden kullanıcılara açılmış alışveriş sitesi. markafoni ve limango gibi davetiye ile üyelik burada da mevcut. henüz yeni ama, çeşit az ve site yavaş. sanırım tasırım açısından en rahatı hala markafoni gibi duruyor. kısacası, gelişmeye ihtiyacı var.
  • çeşitlerinin yavaş yavaş arttığı cılgın alışveriş sitelerine bir alternatif.

davetiye için;

http://getir.net/r03
  • henuz yeni olmasina karsin gayet basarili bir site. benim siparislerim 2 gun icerisinde bana ulasti - istanbul'da yasamama ragmen.
    internetten alisveris cilginliginin yeni urunu, umarim sapitip daha pahali ya da yavas hala getirmezler. uyelik icin http://bit.ly/dlo0tt
  • oldukça hızlı, güvenilir ve nazik çalışanlara sahip alışveriş sitesi.
  • web adresi sürekli hata veren site.. bi kere bile bakamadım su indirimlere
  • bir gun hastayken izlemistim evde gozler ve burun nemli yatarken, derya baykal ampullerden gaz lambası yapıyordu.. ampuluydu gazıydı derken tum alet edevat 4-5 lira tutuyordu en fazla.. gayet de sık ve guzel gorunuyordu..

gelelim bunun trendyol ile ne alakası olduguna..

q too isimli bir marka burada aynı ampulu konfuzilux adı altında tam 126.75tl'ye satıyor.. ustelik trendyol ile indirim fırsatı olmasa iyice yoldan cıkacak olay, zira burada indirime girmese o ampul 195 liraya satılacak..

ulan dusunuyorum dusunuyorum mantık bulamıyorum.. ampulu egri tutan metal bir plaka var diye 4 lira maliyetli seyi 200 liraya satıyorlarsa o metal plakanın saf altın olmaktan baska caresi yok, e o da degil..

trendyol'un bize sagladıgı indirim tam 68.25tl.. 4'u gectim 5'e bolsek 13 tane ampul yaparız kendimiz evde ki bir seyi fazla miktarda yapmak daha ucuza geldiginden yaklasık 20 tane ampul gaz lambamız olur..

yine de cok tesekkur ederiz trendyol'a, boylesine mukemmel bir tasarımı, boylesinde enfes bir markayı bizlerle bu kadar cazip bir fiyatla tanıstırdıgı icin.. bir tanecik ampule 195 lira verecekti insanlar, sizin sayenizde ceplerine kalan 68 lirayı baska sacmalıklara kullanabilecekler.. sagol trendyol..

elit veya oyle demeyelim de kendini elit sanıp 5 liralık seye 200 lira vermekten kacınmayacak insan toplulugunun markafoni'si ve limango'su bu site..
  • markafoniden kat kat hızlı bir alışveriş sitesi.
    üstelik ürünler markafonidekinden çok daha yavaş tükeniyor. tabii bunun sebebi markafoninin kullanıcısının çok daha fazla olmasına bağlanabileceği gibi trendyolun stoklarının daha sağlam olmasına da bağlanabilir, bilemiyorum.

sipariş ettiğim ürünü kampanya devam ederken hemen ertesi gün ofisime teslim ettiler, can içinde can oldular.

lakin biraz daha sağlam firmalarla çalışsalar daha bir popülerleşebilirler. şu andaki butiklerin pek geniş bir kitleye hitap edebileceğini sanmıyorum.
  • inveon tarafından yaratılmış, genelde kaliteli markaların ürünlerine yer veren site. yalnız firefoxta açınca sorun çıkarıyor, bunu da betalığına vermek gerekiyor sanırım.
  • www.trendyol.com/davet/10tl linki kullanarak, bana pırlanta kazanma şansı kazandırabilirsiniz?