*

• rezalet rezalet ve rezalet.
    spam derecesinde maillerinden kurtulmak için çok zor bir şekilde mail listelerinden çıktım bu defa da sms başladı. dedim böyle olmayacak üyeliği sileyeyim ve sitelerinde 30 dk üyelik silme noktası ararken yaşlandım. müşteri hizmetlerini aradım kem küm etti sonra webden yapın dedi. devamı ise
    ben- uğraşıyorum ama yapamıyorum
    trendyol danışmanı- webden googledan işlem sağlayacaksınız
    ben- nasıl yani google, sizin sitenizdeyim oradan değilmi
    trendyol danışmanı- evet googledan
    .......
    ......
    .....
    neyse bir şekilde birilerine soruyor falan ve bana normalde site ağacında olduğunu düşünmediğim yada çok gizli olan bir adres linki veriyorlar trendyol.kisiselveri....... bir seyler ve girdim calısmadı dedım calısmıyor trendyol yetkisili ise benim önümde açık dedi. olamaz dedim çünkü server da yok sayfa yok yani her neyse arkasından alt tire ile deneyin falan dedi tamam dedik ve girdik şimdi dedim 7.maddeyi yapın dedı baktım form var kapattım ve bir açtık form kaymıs bir word dosyası onu dilekçe ile falan bir yerlere vereceğiz de yapacağız da üyeliğimizi silecekler.....

unutmadan buradan da datalarınıza ne yaptıklarını görebilirsiniz
    https://www.trendyol.com/…_verilerin_korunmasi.html

ve hesap açmayın kapanmıyor. mümkünse alış veriş de yapmayın böyle bir kurumdan ha yapmanız çok elzemse bende aptal bir hesap var onu veriyim oradan yapın. nasılsa kapanmıyor
  • üyeliği silsen bile bu şirketlerin datalarını sildiğine asla emin olamayacağımız hadise
hesabın var mı? giriş yap