• nikah elbisemde tercih etmiştim 2016 senesinde. dokusunu kumaşını kesimini oldukça beğenmiştim, başarılıydı.
  • iş yerinde giymelik tüm elbiselerimi buradan alıyorum, çok fazla model seçeneği ile başımı döndürmüş ve aynı anda 15 elbise birden almışlığım var, ve gerçekten güzeller sadece bir tanesini iade ettim.
  • olumsuz yorumları görünce şaşırdım baya. çoğu giysim indirimlerden dolayı trendyolmilladan ve çok nadir değişim yapmışımdır. tasarımları çok hoş bir kere. aşırı kaliteli olmasa da kumaşı, diğer ucuz markalara kıyasla daha uzun süre dayanıyor çevresel koşullara. o nedenle ben gayet seviyorum bu ürünleri
  • ilk kez bu markadan aldim. 3 kazak 2 tane de hırka. çok uygun geldi fiyatları. bugün elime geçti 3 tanesini iadeye verdim. çok dandik duruşları vardı. diğer ikisini beğendim, güzel durdu. yumuşak mı evet. ama sanki 3 yıkamada bye bye dicekmişim gibi geliyor. bye bye desem de demesem de tekrar almayı düşünmüyorum. bir 50 lira daha fazla veririm marka alırım. nedense çok güven vermedi.
  • 34 ve 36 beden narin hanımlar için çok güzel tasarımları ve kalıpları olan elbiseler üreten marka.

bu elbiselerin kalıbına kötü diyen ya koca kıçlı, ya göbekli, ya kalın bacaklı, yada koca memelidir.

vücut ölçüleri avrupa standartlarına yakın biriyseniz hiç şüpheye düşmeden alın.
  • bir ay önce, bir türk filminde hale soygazi'nin üzerinde çok güzel bir elbise görmüştüm. bu kadının saç ve ten rengi çok güzel zaten. elbiseyi çok asil taşımış. hale'nin giydiği elbisenin modeli aynı kalmak koşuluyla rengini kafamda değiştirip hayal ettiğim tasarımı türkiye'de herhangi bir mağazada bulursam parası neyse verip alacağım demiştim.

pahalı mağazalardan hesaplı mağazalara kadar geniş çaplı araştırma yaptım. fakat sadece trendyolmilla'da gördüm o tasarımı birebir kafamdaki rengiyle. hatta nostaljik havayla günümüzün modasını aynı potada eritmeyi başarmış bir çizgide yapmışlar elbiseyi.

trendyol'a önyargım vardı. çünkü geçen sene istediğim iki parçanın koydukları görselle paralel gelmediğini görünce trendyol defterini kapatmıştım. istediğim elbiseyi sadece burada gördüğüm için fikrimi değiştirdim. milla'da zaten görselle aynı ya da aynıya yakın ürünü gönderen, kumaşları kaliteli olan az markadan biriymiş trendyol bünyesindeki.

elbiseler elime ulaştı. çok güzel tasarımlarmış gerçekten. hatta bir tanesi için kafamdakine göre küçük bir revize düşündüm. biraz daha oynasın terzi.

trendyolmilla'nın çizgilerini çok beğendim. her sene aynı tür elbise görüyoruz mağazalarda. kimsenin bir sürprizi yok, bir numarası yok. milla kırmış bunu.
  • bluz ve tişörtleri %100 pamuk olan ancak kesinlikle çok kalitesiz olan marka.

bir kez aldım. annem "bundan yer bezi bile olmaz iade et" dedi. iade işlemlerini başlatacağım. bu yorumu kendi sitelerinde yayınlamadıkları için buraya yazayım dedim.
  • polyester diyarı.
  • güzel modelleri olan trendyolun kendi markasıdır.
    pandemiden dolayı mağaza mağaza gezemediğim için giyim alışverişimi buradan yaptım.
  • 1 liraya t-shirt satan firma. doğaya yazık.
hesabın var mı? giriş yap