• diğer bir yenilik de üye olmadan şarkıların tamamının dinlenebilmesi olmuş.kayıt yok, üye girişi yok, şarkıların tamamını ücretsiz dinle.
    ttnet'in en başarılı ve topluma faydalı hizmeti.
    http://www.ttnetmuzik.com.tr/
  • site o kadar cok takiliyor, sarki indirirken o kadar cok hata veriyor ki sayelerinde paranizla rezil olmadiginiz anlarin sayisi gittikce azaliyor. istediginiz sarkilari indirmek icin resmen sitenin esref saatini bekliyorsunuz. keske sistem iddia ettikleri ve olmasi gerektigi kadar basit ve kullanisli olsa. 'olsa' diyorum bakin, hala umudum var yani.
  • bunun bir de iphone app'i var ve nisan sonuna kadar tüm şarkıları dinlemek ücretsiz.

lakin ki, şöyle bir sıkıntı var: bu uygulama arkaplanda çalışmayı desteklemiyor. müzik çalarken mail gelirse, ya müzik, ya mail yalan oluyor.

olmamış diyor, 10 üzerinden 3 puan veriyoruz, o da güzel arabirim ve beleş olduğu için.
  • gittikçe genişlettikleri metal ve rock n roll koleksiyonu ile her geçen gün sevgimizi kazanan ender ttnet hizmetlerinden. fakat her ttnet hizmeti gibi bu da sorunsuz değil;

*ilk zamanlar her yüklediğiniz şarkı masaüstünde sadece unlocker ile silinebilen cookieler bırakıyordu. son zamanlarda böyle bir şey yok.

*artık cookie olmasa da indirdiğiniz şarkıların albüm, sanatçı ve şarkı isimleri sık sık "/+%8907=&.,,!##$$46......." gibi uzun saçma sapan yazılardan oluşuyor. bunları ipod vs gibi mp3 çalarınıza atarken isimlerini teker teker düzeltmeniz gerekiyor. tamamen zaman israfı.

*ocak ayında yarıda kaldığım bir albümü şubat ayında tamamen indirmek isteyince şarkının yükleme hakkı bulunmadığına dair uyarı geldi. konu hakkında ttnet'e şikayette bulununca 2 kere telefonumdan arayıp geri döndüler ve müzik şirketi ile yapılan anlaşma sona erdiğinden olabilir. biz bakıp size dönücez gibi şeyler söylediler. tamam da listenizde o albümler hala duruyorsa tekrar anlaşma yapın yani deyince gerekli çalışmaların yapıldığını söylediler. görücez.

*daha önce belirtildiği gibi site çok fazla donuyor, indir butonuna bastıktan sonra bazen 1-2 dk beklemeniz gerekiyor ki indirsin.

*indirmek istediğiniz bazı şarkıların hatta bir çok şarkının indirme butonu aktif olmayabilir. bunu da ttnet e sorduğumda şirketler reklam amaçlı öyle dinlensin diye veriyolar biz de koyuyoruz gibi bir açıklama geldi. tebrik ettim.

son olarak eklemek isterim ki aradığınız sanatçıları bulamazsanız bir ay sonra tekrar bakın. belki koleksiyona eklenmiştir. 3-4 ay önce olmamalarına rağmen şu an metal gruplara eklenen çok fazla albüm var.

megadeth- end game
    annihilator
    apocalyptica
    kreator
    twisted sister
    iron maiden'ın eksik albümleri
    iced earth
    airbourne
    tyr vs vs
  • mp3 paketi satınalmanizin mp3 indirmek icin yetmedigi sitedir. artik turkiyede bile ayaga dusmus yuzlerce eticaret aplikasyonu var bu isler icin. tabi ki ttnet en malak ve en kotu yontemi kendi kaynaklari ile kesfedip guzel fikrin icine etme konusunda uzmanligini burada da gosteriyor. sayelerinde kalay kalmadi ulkede...
  • hakkini verelim telekom grubunun en hayirli icraatlarindan. harika olmus, mendebur bir adam olarak 10 üzerinden 9 veriyorum.

edit: notunu kirdim, türlere göre radyolar da olmaliydi, on üzerinden 7 veriyorum.
  • şarkılardan önce reklam dinletmeye başlamıştır. her şarkıdan önce değil en azından.
  • mozilla ile çalışırken adeta kafayı yiyor.
  • ipod uygulamasında ses kalitesi düşük ama şarkıları takılmadan çalıyor falan iyi birşey, özellikle kapasitesi düşük aletlerde, içeriği sayesinde yerden tasarruf ettirebilir.
  • istediğiniz gibi mp3 satın alamıyorsunuz. tek seferlik de alamıyorsunuz. aylık abonelik var. yani dur ben 20 tane, 50 tane almak istiyorum yok. ya aylık 10 tane ya da aylık 100 tane almak zorundasınız. 10 tane yetmiyor, e bir albümde 12 şarkı var mesela. 100 tane de hadi bir kere tamam da her ay her ay ne yapayım fazla gelecek.

bence çok saçma.
hesabın var mı? giriş yap