• hakkında söyleyebileceğim her şeyin suç sayılabileceğini düşündüğüm insan.
  • hanımefendiyi gözdeler katına alalım lütfen...
  • hanımefendinin söylediklerinin bence yorumlaması şu şekildedir efendim: dizilerde bölümler bitmeden son bir reklam yayınlanır hani, dönüşte dizinin son 30 saniyesi tekrar eder ve bölüm biter; işte cumhuriyet bir reklamsa bu reklam olacaktır. bu reklam bittiğinde reklam öncesi birkaç yıl tekrarlanır ve bölüm biter. sonra ne mi olur? sonraki reklamlar başlar.
  • irfan değirmenci'den ayarın kralını yemiştir.

" en son işgal kuvvetleri'nin donanması istanbul'daydı film oradan mı başlayacak"
  • terbiyesiz kadin. hemcinsim olmasindan utandigim nicelerinden biri. insan sifatindan utandigim nicelerinden biri ve evet kendisi yerine utanip kafami nerelere sokacagimi bilemediklerimden biri. kendisine ucuz dizilerden cok kaliteli filmler, konserler, tiyatrolar ve mumkunse biraz da belgesel tavsiye ediyorum. belgeselde gorecektir mutlaka, geride kalan yok olmaya mahkumdur, kendi benlikleri ve kendi dusunce yapilari ve kendi fantazileri gibi. tobeler tobesidir.
  • 2 cümleyi bir araya getiremeyen kadın. muhtemelen erdoğan tayfasına yaranmak için random cumhuriyete salladı, dediklerine anlam veriyorsa ben bir şey bilmiyorum.
  • iki çift lafı bir araya getiremeyen kadın. iki çift lafı bir araya getirebilse, zaten başka partide olurdu. akp nedir, ağzı olan konuşuyor partisi. film başladı deyip sonra 2023 de vizyona girecek falan diyor. film başladıysa nasıl 2023'de vizyona girebilir? ne dediğini kendi de bilmiyor. seçimler yaklaştı, yeniden seçilme telaşı kapladı içini, isminin duyulması için en kolay ne yapabilirim diye düşündü ve tabi bütün akp lilerin en iyi yaptığı şeyi troll lüğü seçti. yalnız bu cumhuriyete karşı söyledikleri milletvekili seçilemezse büyük ihtimal hakkında dava açılmasına neden olacak. bunu da göz önünde bulundursun. bir de, en son birisi, 'siz isteseniz de istemeseniz de yapılacak' dedikten 2 gün sonra fas'a kaçmak zorunda kalmıştı, ve o çok iddialı konuştuğu şeyi de yapamamıştı. 2023'de dua etsin de kendini hapiste bulmasın.
  • safi tarımdan, üstelik beslenme odaklı değil süs amaçlı konseptüel tarımdan, bu tarıma doğan suni talep dolayısıyla kendisine yıllık multimilyon türk lirası kazandıran bir hayatı var. başka hiç bir alternatif senaryoda bu lükse sahip olamayacağının bilincinde. insanları öfkelendirmekte, provoke etmekte bir sıkıntı da görmüyor gibi.

daha farklı davranmasını beklemiyorum açıkçası. reklam arasının post prime time kuşağı öncesinde piyasada yoktu kendisi. bütçesi limitli marka gibi bir strateji izledi ve maksimum frekansı yakalayarak belleklerde yer etmeye çalışıyor.

partisi tarafından halen sindirilmemesi çok acayibime gitti benim. hayır 2023'te hedeflediklerinin daha farklı bir şey olduğunu düşünmüyoruz zaten, ancak dillendirmeye ilk olarak lale tüccarı bu hanımefendi mi başlayacaktı?
  • (bkz: ev hanımı)

otur evinde esra ceyhan izle!

senin neyine paşa'ya sallamak !

haddini bileceksin.
  • kendisinin darbeci olup olmadığını merak ettiğim akp milletvekili.
    kendisi düpedüz 'anayasal düzeni bozmaya teşebbüs' suçundan yargılanamaz mı? tamam dokunulmazlığı var biliyoruz da, en azından böyle bir suçlama yöneltilemez mi kendisine?
    '2023'te esas film başlayacak' minvalinde açıklamalar açıkça kurulu düzeni bozmaya işaret değil midir?

ha ama kendisi hakkında böyle bir dava açılırsa yine akp'ye mağduriyet malzemesi çıkacaktır o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap