• sadece kendisi değil, bu seçimde izmir'de seçilen tüm chp'li belediye başkanları pasif kalmıştır. seçildiklerinden beri somut bir hizmet yok. bence bir sonraki seçimde "ceketimi aday göstersem seçilir." mantığını bırakmazlarsa büyük bir hezimet yaşayacaklar izmir'de.
  • bunun gibi adamlar yüzünden oy verdiğim partiden soğudum artık. elle tutulur hiç faydası olmuyor gelen belediye başkanlarının.
  • hayatımda gördüğüm en kibar adamlardan biri..
    kolunda deri bileklikleri var. marjinal bir başkan hem de zamanında tiyatro bile yapmış. zamanında seferihisar belediye başkanı iken makamını da gördüm, öyle çok ödülü vardı ki..
  • izmir bok kokuyor. bundan gayrısı yalan bisikletmiş papyonmuş
  • kültür bakanı olsan çok iyi iş yaparsın ama belediyecilik bu değil başkanım
  • sevimsiz ve sahtedir. muhtar bile olmaması gereken bir adamı izmire musallat ettiler.
  • cortladı zannedersem.

yazık olur güzelim memlekete.
  • izmir'e hükümet destek vermiyorcular gelmiş. eskişehir'i akp yönetiyor çünkü.
  • 2 günlüğüne izmir'e geldim. herkesin yazdığı gibi su yok. hadi çok büyük ve beklenmedik bir arıza oldu suda diyelim; peki hiçbir kart satış noktasında izmir kart bulunmamasını kim nasıl açıklayacak?? her izban'a binişimizde 13 tl; yani bugünkü kurla 2 euro ödemenizin de beklenmedik bir açıklaması vardır inşallah...

tanım: bana "bir daha chp'li belediye başkan adayına oy vereni öpsünler" dedirten bisikletçi.
  • su bile vermeyen zihniyetin adamı
hesabın var mı? giriş yap