• "biz ...."
    "allah'tan korkarız, kuldan korkmayız"
    "acun abi"
    "sahaya gömerim/gömeceğim/gömdüm"
    "acun abi"
    "geçen sene ......"
    "..... ile kader ortağıyız"
    "acun abi"
    "biz, adamız"
    "adam olana ......"

(hareketler: boğaz kesme, adu ket, maymun dansı, bayrakla bilimum hareketler)

"acun abi"

(bkz: özetleri izlediniz)
  • adam direk dansçısı ama ben parti nedir bilmem acun abi diyerek anadolu delikanlısını oynuyor. ulan, akmadığın ortam yok, fen lisesi öğrencisi gibi ben hiçbir şey yaşamadım acun abi ayağı çekiyorsun. tam bir şovmen.
  • begümden sonra doğukan tarafından ikinci postası kayılmış hanzo.

doğukan: turabinin yaptığı o hareket aduket, turabi daha portakalda vitamin iken, ben tek jetonla tüm mahalleyi yeniyordum.

offf doğukan harbiden klas adam gözümde değeri bir kat daha arttı.
  • survivordan sonra dans ve kafes dövüşünü bırakıp dizilerde oyunculuk yapacağını söylemiş.
    eminin ki kendisine o piyasada yer bulup dizilerde boy gösterecektir. biz okuyalım siktiminin 30 yıllık hayatımızın 10 yılını tiyatroya verelim. şebeklik yapmayıp , torpilimiz olmadığı için 'sıfır ' evet yazıyla sıfır kazanç sağladığımız tiyatroyu yapmaya çalışalım.

sektörünü sikeyim böyle işin.

kafes dövüşçülüğünden çok kafes dansçılığı yapan insan
  • baris manco'nun ogluna yamuk yaparsa arkasinda degil acun, isterse butun acurlar olsun, karsisinda kitleleri bulacak hanzo.
  • bir medya patronunun desteğiyle ait olduğu alt tabakadan, asla uyum sağlayamayacağı, gelmeyi haketmediği ve hiçbir zaman hazmedemeyeceği seviyelere çıkarılan şahıs. meslek olarak striptiz ve erotik klüplerde dans adı altında cinsel şovlar yapan bir adam, barış manço gibi şarkıları ve tarzıyla türkiye'nin popüler ve müzik kültüründe derin izler bırakmış bir sanatçının oğluyla eşit seviyeye getirilmekle kalmayıp onunla aynı ortamda bulunmasına izin verilip bu da yetmezmiş gibi sırf canı istediği çin ona rahatlıkla saldırabiliyor. üstelik saldırdığı bu adam hiçbir zaman barış manço'nun oğlu olmakla övünmemiş, bu durumdan faydalanmamış ve geldiği noktaya tırnaklarıyla kazıyarak kendi başına gelmiş, son derece efendi ve alçakgönüllü bir kişi. şu son 10 küsür yıldır gerçekten çok garip bir türkiye'de yaşıyoruz. neden acaba?
  • özgüveninin sebebinin ne olduğunu anlayamadığım organizma.. herif survivor'un patronu sanıyor kendini.. biri de çıkıp demiyor ki havan kime birader? biz senin gay klüplerinde donla dans edişini görmüş kişileriz.. neden korkuyorlar da buna taviz veriyorlar anlamıyorum.. napacak? dayak mı atacak millete orada? adam bildiğin mahallede trafo kenarlarında bekleyen işe yaramaz tiplerden ama ekranda bakıyorsun aforizmalar, asmalar, kesmeler.. araya iki de anam anam ajitasyonu çakıp, yaralı ceylanım türküsünü söyledi mi tamam işte.. boş beyinli kitlenin aradığı adam konumuna geçiyor otomatikman.. adam ezik, kompleksli, problemli.. karşısına aldığı kişilere bak bir. ya iyi eğitimli olanlar, ya yakışıklı olanlar, ya durumu iyi olanlar ya da kızlarla iyi iletişim kuranlar.. kendi yapamadığı ne varsa yapabilene kini var adamın.. ama tüm kabahat bu tipte de değil tabi onu muhatap alıp o insanların arasına salanda..
  • bende kendi yorumuma katılıyor ve 3 evetle uğurlanıyorum.
  • bilgehan demir az önce boks gecesi programında şöyle bir laf etmiştir.
    ''sürekli soru gelmesi nedeniyle cevap vereyim. turabiyi araştırdım, sanırım iki maçı var. bunlardan birinde 2. raunda maçı bırakmak zorunda kalmış. diğeri zaten taylant da düzenlenen turistik bir maç''
    ''turabi türkiye ye gelince, herhangi bir türkiye şampiyonalarına katılan lisanslı türk boksörü ile dövüşsün ve yensin ben spikerliği bırakırım.''

bu yorumu, sürekli kendisine turabi ile ilgili, başını ağrıtacak kadar, soru gelmesinden dolayı yaptığını belirtmiştir. laflarının sonunda sürekli özür dilemesinin sebebi ise turabi gibi boş bir adamın adını programında andığı ve seyirciyi rahatsız ettiği için olmuştur.
  • hayatımda çok o.ç gördüm, çok adi, çok şerefsiz gördüm; çok kıro, çok seviyesiz, çok çapsız gördüm. fakat ben bunların hepsini bir vucütta hayat boyu görmemiştim dedirten adam ..
    içimden hem küfür edip hem de beddua ettiğim tek insan ..
    anası onu doğurmamış sıçmış .. lanetli piç

edit: o kadar beddua yedi ki kaburgası çatladı piçin
hesabın var mı? giriş yap