• 1989 kurulup,2004 e kadar barakalarda eğtim veren(sınıflar sobalıydı).2005 te geçici bi binaya taşınan.2007 de kendi binasına nihayeten kavuşan turhal'ın kutsal eğitim mekanı.
  • o barakalardan kurtulduğunu öğrenmenin içimi burktuğu okul. zile belediyesinin mercedes 302 otobüslerinin içinde pestil kıvamında seyahat eden küçük çocukların hikayesiydi o barakalar. neyse gençlerin yeni binaları hayırlı olsun.
  • 2001'de kurtulduğum gestapo.

kütüphanesini derslik yapıp bizim sınıfa gagaladıkları günün travmasını üstümden atabilmek için sahilde kampüsü olan üniversiteler tercih etmiştim. şimdilerde pırıl pırıl bir eğitim yuvasıymış.

eğitim başarısı, aşkları, skandalları, delikanlıları, liboşları, gerginlikleri, gezileri, dengesizleri ve inekleri ile her daim olay olmuş okuldu.
  • şimdi ki adı sami baklacı anadolu lisesi olan benimde mezun olduğum güzel okul. kendisi belki tokat'ın en prestijli okuluydu. birçok yerden öğrenci gelirdi. gerek hocaları gerek öğrencileri gerçekten çok kaliteli bir eğitim yuvasıydı. umarım böyle devam edegelmiştir.
  • okul tarihinin en kaliteli hocası cihat erdoğ' dur. dersi ilk 40 dakkası yayıp, son 5 dakikada 30 sene önceki müfredata dayanan ders notları ile sonlandıran süpersonik bir hocaydı kendisi. aldığı maaşın zerresini haketmediğini düşündüğüm ama ilk fırsatta imanını hac vazifesiyle taçlandıran değişik bir insandı kendisi. hurmasını yedik orası ayrı konu.
hesabın var mı? giriş yap