• doğru tespittir.
    bizzat rus kadınları tarafından dile getirilen detaylar ile anlattığı için yazarı tebrik ediyorum.

2.dünya savaşından sonra rusya'da yaşanan ''erkek kıtlığı'' sonucu rusya'da erkekler seçilen değil seçen konumundalar. bizzat rus kadınlarından aldığım istihbarat doğrultusunda rus erkeklerinin umursamaz,duygu yoksunu,alkolik vs olduğunu söylüyorlar ve türk erkeklerinden bu şekilde aşırı ilgil görmeleri de hoşlarına gidiyor. tüm olay bu aslında. kimyanın sırrının temeli rus erkeklerinin aşırı öküz olması ve türk erkeklerinin (bizlerin) seksi,güzel & güçlü kadın düşkünlüğü.

bunun yanı sıra bu tip birliktelikler ya çok uzun sürmüyor ya da sonu evlilik ile bitiyor. kültürel olarak bir süre sonra anlaşamamaya başlıyorsunuz. eğer bu sorunu çözebilirseniz muhtemelen evlenirsiniz.

edit : rusların istanbul ya da genel olarak türkiye'de yaşama aşklarını da buna ekleyebiliriz. neden bilmiyorum ama istanbul'a gelip aşık olmayanını görmedim. bir çoğu da uzun veya kısa dönem istanbul'a yerleşiyor bir şekilde. o kadar mı kötü lan bu rusya?
  • o is oyle degil gencolar, gelin sizi suraya alalim;

(bkz: #104424568)
  • ulusundan bağımsız olarak her insanın karakteri ve kafa yapısı farklıdır. böyle bir ilişkinin her zaman çok hoş olacağı genellemesi saçmalıktan başka bir şey değildir.
  • kınandınız, nankörler.
    (bkz: meriçlik)
  • aynen aynen türk erkeğinin fiziksel problemlerini çözebileceği tek birliktelik türüymüş.

benim bir arkadaşım var mesela o da rus kadınıyla evli. beş sene önce bamyaydı şu an yedi kıtaya hükmeden bir yunan heykeli. fahrettin abi nasıl başarıyorsun bu işleri dedim. çözüm rus kadınları yiğenim dedi bana.

saçlarınız mı uzamıyor, kelleştiniz mi, bamya mısınız, koca göbeğiniz yüzünden yürüyemiyor musunuz? çözüm basit: rus kadını.

medeniyetin hüküm sürdüğü coğrafyalara denk gelmek varken ne yazık ki türkiye'de doğmuş türk kadınına, kadınlarına, kadınlarımıza tek bir tavsiyem var. eğitim alın, çalışın kendi ayaklarınızın üzerinde durun. türk erkeğine muhtaç olmayın. sizler değerlisiniz bunu unutmayın. çünkü ancak bu şekilde bu coğrafyadan ya da size sınırsız aşağılanma yaşatan bu erkeklerden kurtulabilirsiniz.
    (bkz: fransız erkeği)
  • kocasından daha zenginini bulup adamdan boşanıp sevgilisiyle çocuğuyla yaşayan kadın türlerini çok gördüm duydum. sadık falan yazmışlar. elbette sadık olanları da vardır ama türk kadınının sadakat oranının yanında komedi gibi kalır. her şeye bok atabilirsiniz ama türk kadını istisnalar haricinde sadıktır abi buna laf ettirmem.
  • ömrümün üç yılını rus kadınları etrafında, kalanını da türkiye'de geçirdim.
    rus kadını her konuda üstündür. görünüşü geçtim kişilik/zeka/ahlak/size verdiği değer gibi konularda da öndedir.
    ama birlikte olduğunuz kadına her baktığınızda "beni sadece cüzdan olarak seviyor" diye düşünmek insanı üzer. o yüzden rus kadınlarından uzak durun.
    aynı şey türk kadınları için de geçerli. siz genel olarak kadınlardan uzak durun.
  • ideal olandır. rus kadını çok entelektüel bilgi birikimi aramaz zira kendileri zaten bir avrupa kadınına göre çok gerideler bu konuda. bu bilgiler tanıdığım 3 adet rus kadın arkadaşımı örnek alınarak verilmiştir.
  • siz yinede dikkat edin. rusya büyük meblağlarda çocuk yardım parası veriyor, hele iki ve üstü çocuk olursa kadının hayat boyu çalışmasına neredeyse gerek yok. ayrıca babasız olmasıda bonus kazandırıyor. siz siz olun damızlık olmayın. ayrıca rus erkeklerinin çoğunun alkol dışında önemsedikleri bir şey yok ama türkler ne olursa olsun çocuklarıyla ilgileniyor. sahipsiz bırakmıyor. yani rus kadınlar hem devletten hem türkten beslenerek hayatı garantiliyorlar. ( bununla beraber çok çok çok iyileride azda olsa var)
hesabın var mı? giriş yap