5464 entry daha
  • ılk once bavulu kaybettiler, 10 gun bulamadilar ve sonunda bir gece kirik bir halde kapiya birakip gittiler. hasarin tazmini ile ilgili 2 ayi gecmesine ragmen herhangi bir sonuc alamadim.

3-4 sene once de call centerlarinin verdigi yanlis bilgi yuzunden hakkim olan bilet iadesini yapmamamak icin direnmislerdi. ısi legal boyuta tasiyinca, kuzu kuzu konusma kayitlarini dinlediler ve bilet ucretini hesabima yatirdilar.

o gunden beri bunlarla ucmuyordum ama bu yaz resmen ucmak zorunda kaldim ve yine ayni seviyesizlikte hizmet..

ımkaniniz varsa ucmayin ucurmayin. 5 para etmezler.
  • ne oldu ne bitti kesin olarak bilemiyorum fakat son yıllardaki hizmet kalitesindeki düşüş ivmesi gerçekten can sıkıcı. geçmişle kıyas yapınca aradaki olumsuz fark iliklerinize kadar hissedilebiliyor. sadece bir tane örnek vereyim; son bir kaç yıldır yaz aylarında uçağa en son binen hep ben oluyorum, çünkü hostesi çağırıp, ki kendileri eskiden daha güzel, iletişimi daha iyi bileni, daha ciddi kişilerdi, klimayı açar mısınız demek zorunda kalıyorum. kimse o uçak kalkışa geçene kadar klimaların açılmaması talimatını veren onun ta anasının köyünü..... eskiden buz gibi olurdu içerisi.
  • türkiye de tercih edilmesinde ki en büyük neden bedava sandviç
2982 entry daha
hesabın var mı? giriş yap