• iste bunlar hep instagram. efekti basip, fotografi tepeden cekip ustune kankalardan, abaza takipcilerden, hala, yengeden "cnm cok guzelsin" aldikca ego arsa eriyor.

gercek halleri icin (bkz: photos of x)

not: turk kadini demek yine yanlis, cogu ulkede durum boyle.
  • “türk erkeklerinin %91’nin kendini akıllı sanmasıyla, eşdeğerdir”
  • doğru sanmışlar
  • türk erkeklerinin "nefes alsın yeter" düşüncesi sonucu yaptıklarından ötürü gerçekleşen durumdur.
  • sanmalarına da bi karışmayın lennn
  • bu kadinlar icin gecerli bir durum degil sadece, cinsiyet ayirt etmeksizin neredeyse herkes kendini yakisikli ya da guzel gorebilir. objektif olan insan sayisi cok azdir. tabi guzellik kavramini da degisik basliklar altinda incelemek gerekir
  • %91 demiyelim de %75'i böyle... zannediyorlar ki erkekler bunlara bayılıyor. en ufak bir kahve içelim davetini bile yürümek zannederler. hepinize bir çağrıda bulunmak istiyorum: bütün kadınlar makyajı bıraksın, güzel olan, olmayan belli olsun.
  • dış güzellikten bahsediyorsak eğer, çöpün kenarına koysan kimsenin almaya tenezzül etmeyeceği kadınlara, belki sevişirim diye sosyal medya üzerinden abazan taarruzlarına geçen hemcinslerim yüzünden oluşan durumdur bu. beyninizle çükünüzü tekrar eski yerlerinde kullanmaya karar verdiğinizde belki değişir. kendi sıçtığınız boka laf etmeyin.
  • türk erkeklerinin %91'inin kendini don juan sanması kadar dramatik ve komik değildir. hele yeni trendimiz sakal modasıyla iyice tipsiz olmuşlarken çok komik duruyor bu havalar, tripler.

bu arada, güzellik tipte değil ruhta ve akıldadır. geri kalan fizikî güzellik de kişiden kişiye değişir ki bu durumda kız ve erkeklerin kendilerini güzel zannetmelerine de laf etmemek lazım. kendilerini öyle görüyorlarsa öyledir.

ne dedim ben şimdi?*
  • bkz. türk erkeklerinin %91'inin abaza olması
hesabın var mı? giriş yap