• türk erkekleri bize okuyacak satın alacak kaliteli kitap bırakmamıştır çünkü. çok aşırı kaliteli aşırı elit okuyorlar. ne yetişebiliyoruz ne de alıp okuyabiliyoruz onlardan fırsat bulup.

biz ne zaman noktalama harfi yerine "amk" kullanan erkek elitliğine erişebiliriz gerçekten çok merak ediyorum.

sana burada kadınların neler okuduğunu anlatarak onayını almaya çalışmayacağım pipili. keza bu bakış açısıyla o kadınların evlerine girip o kitaplıkları görmüş olma ihtimalin olduğuny sanmıyorum. kadınların hayattan keyif almasını da eleştiriyorsunuz, nasıl keyif alacağını da böyle aşağılıyorsunuz. kadınlar okudukları kitabı bile sizi memnun etmek için okumalılar ya artık.
  • amin maalouf ve stefan zweig gibi yazarlara nasıl laf ettiniz içim acıdı.
  • adamın teki de adam smith okuyun demiş. oğlum siz kadınları aşağılayayım derken kendinizi rezil ediyorsunuz farkında değilsiniz. boş zamanında iktisat okuyacakmış millet. sen de git nur centel ceza muhakemesi hukuku ya da kadir çavdar'dan makine elemanları ve konstrüksiyon örnekleri oku olur mu biraz kültürlen boş zamanında. insanlar boş zamanında kafa dağıtmak, başka dünyaların içine dalmak için kitap okurlar, aklınızda bulunsun.
  • içine türk kızlarını dizdiğimiz raflı zımbırtı. niye öyle bir şey yaptığımızı bilmiyorum yani uzaylılar sorsa açıklayamam ama çorbanın üstüne naneli sos yaparken tereyağını illa yakmak gibi sorgulamadığımız örflerimizden bu da. neyse işte türk kızları minyon olduğu için iki kat çıkabiliyoruz, o bakımdan avantajlı. iskandinav kızı kitaplığını şaton yoksa iki kat yapaman misal. dikine yan yan koyuyorum kızları ben, devrilmesinler diye de 4-5 tanesinden sonra araya t ayaklı paravan koyuyorum. hoş duruyor.
  • bir tek kitaplığımıza laf söylemediğiniz kalmıştı. yeter.
  • lan adam çoğunluğu beyaz renkli kitaplık demiş hala cevap yazıyorsunuz bunun entrysine
  • erkeklerinki nasılmış ki bu başlığı açtinız oğlum.
  • kadına şiddete hayır diye yeri göğü inleten yurdum erkeği yardırmış maşallah.*
    şu zamana kadar lise mezunu olan erkek arkadaşım olmadı. hepside iyi kötü üniversite kapısından geçmiş tipler. içlerinden değil türk kızı kitaplığındaki olan kitabı, kitap okuyan bile yoktu.
    sapiens okurum anlatırım adam gözümün içine mal mal bakar. o aşağılanan stefan zweig kitapları harika psikolojik derinlik barındırır.
    virginia woolf okursun düşünce yapın değişir. olay hesap ödemeye yada hayat konusunda düşüncelerini anlattığında helal olsunlar havada uçuşur. ama o kadın senin saygısızlığını tolere etmez anında kıçına tekmeyi basar.
    engin geçtan okumayan adam tüm kişisel gelişim kitaplarını saçmalık olarak niteler oysa ki rahmetli harika bir psikiyatristtir.
    kitapları psikoloji bölümünde satılır ama mükemmel kişisel gelişime katkı sağlar.
    öffff be sözlük azıcık okuyun. okumayanı da burda cahil cühela yazılar yazıp yazarım diye geçiniyor.
  • türk kızında bir kitaplık kadar kitap var sonuçta. aranızda hala cin aliden ileri gidemeyenler burada bok atmasın.
  • bilgisayar oyunu oynayan kadın başlığında yaptığınız şeyin yine aynısını yapıyorsunuz. adamların derdi tasası, "şuraya bi laf atayım, herkes birbirine girsin, ben de oturduğum yerde güleyim." iken, her seferinde tongaya düşüp kendinizi ispatlamaya çalışıyorsunuz. okuduğu yazarların listesini hiç üşenmeden bakınızlar halinde vereninden tut, kitaplığının fotoğrafını çekip yükleyene kadar her türden boşa çaba mevcut. ne bileyim, bir insan hiç mi yerinden kalkıp kitaplığının fotoğrafını çekip çektiği fotoğrafı ekşiup'a yükleyip bir de link paylaşmaya üşenmez? yazarken bile yoruldum, götümden ter aktı.

hayır, sözde o kadar kitap okuyorsunuz, hiç mi gözünüz açılmadı? kitaplıklara da baktım ha. sen git evrimle ilgili kitaplar oku (okumuştur herhalde) ne bileyim felsefe serisini en alta diz, dostoyevski şov yap, sonra gel burada iki saniyede tongaya düş. okudukların nereye gitti?

elin adamı, türk kızını genellese nolur, genellemese nolur. kitaplıklarında özet karamazov kardeşler var dese nolur, demese nolur be gadasını aldıklarım. kendini bilen insan, ispata gerek duymaz.
hesabın var mı? giriş yap