• - amelie'ye benziyorsun...
    - sensin amele, salak!
  • tribin sınırı milliyeti dini dili ırkı olmaz. kadın tribi vardır.
  • sorunun kizda degil turk milletinde oldugu tripler butunudur
  • ilişki başlatıcı salak diyalogları anlamadığım gibi kadının trip attığını da anlamıyorum aga ben, bonus olarak naz mı yapıyor yoksa gerçekten mi istemiyor onu da anlayamıyorum. dümdüz yetiştirmişler beni; kızıyorsam, seviyorsam, özlüyorsam, istiyorsam ya da istemiyorsam söylüyorum ve karşımdakinin de böyle olması gerektiğine inanıyorum. oluyor, olmuyor başka mesele ama cidden bir insan trip mi atıyor yoksa gerçekten mi kızıyor bu sebeple anlamıyorum.

kadın ruhundan anlamak bu değil dimi lan? bu bildiğin alenen sahtekarlık çünkü.
  • zamanında dönemin sağlık bakanına mail yoluyla "neden acil serviste tek doktorum?!? artk bni svmyrsn, bnmle ilglnmyrsn. uff nys msglsn glba" içeriğinde dev bir trip atmıştım. hiç gecikmeden yanıt, hemen sonrasındaki ilk atamayla da doktor gelmişti. doğru yerlere kanalize edilseydi savaşı, açlığı durdurabilirdi belki de türk kızı tribi. küçümsemeyelim cınıms plz tsk.
  • dün hiç ibadet etmedin diye trip atan tanrıçadır.
  • az önce aynada kendime trip atarken yakaladım kendimi. varlığını kesinlikle kendi kendime trip atarak ispatladım. ne pis şeymiş yalnız, kendime uyuz oldum, üç gün adımla seslenip, kanepede yatıcam.
  • o da birşey mi?
    ben 1 gün kütüphaneye buluşmaya gitmediğim için (bu arada o gün sabahtan akşama kadar okuldayız gece 9-10 gibi gitmedim yanına olay bu gözler kan çanağı, ailemle yaşıyorum ve bugün gitme dinlen dediler hatta gerekirse o finalden düşük al)
    çocuk, gelişmemiş, kendi kararlarını vermekten aciz bir varlık olarak nitelendirildim.
    sonrası olaylar olaylar ben doğru kişi değilmişim falanlar filanlar ve aldığım hasarlar.
  • sevgi nedir bilir misin bilemesin

http://i65.tinypic.com/vcz0js.png
hesabın var mı? giriş yap