• kotun ve taytın altına ne giydiğiniz pek önemli değil. tayt varsa o kadar aşağılara bakan olmuyor kızlar.
  • havalar soğuk bile olsa göğüs dekoltesinden, mini etekten vazgeçmeyin.

öptm kib bye.
  • çıkarması kolay olan şeyler giyin.

(bkz: gideyim ben ingilizcem bitti)
  • varsa memeleri cok kapatmayin. onlari kapatinca cok cirkin oluyor. cag ve moda dişi gorunuyor.

memelere buyuk dekolteler verin. ama çook büyük. meme.
  • bi de allah aşkına "fil bacaklı arkadaşlara söylüyom" nolur bari siz tayt giymeyin, arada bir aynaya bakın yada en azından eğilip bacaklarınıza, yani herkeste sütun gibi bacak olacak diye bir kaide yok ama o fil bacağı gibi bacakları gözümüze gözümüze sokmanında alemi yok.
    ayrıca moda kişinin kendine yakışanı giymesidir.
  • etek çizme kombinasyonu yapacaksanız tayt giymeyin; kıçım donuyor diyorsanız da ten rengi çorap giyin belli olmasın. almancı neslin öğrettiği etek altına tayt kombinasyonunu unutun. avrupa görmüşler diye giyim zevkleri var diye düsünmeyin. zira alman halkı avrupa'nın en rüküş halkıdır.

zöe: istediğiniz kadar kötüleyin efendim sözlerimin arkasındayım. illaki bir avrupa ırkına özenecekseniz gidin fransızları, isveçlileri falan örnek alın kendinize.
  • ne giyseniz yakışıyo ya, siktir edin.
  • hiçbir şey giymeyin.
  • baştan aşağıya bol uzun pardesü ya da dengi bir giysi. (ferace olabilir) büyük baş örtüsü.
  • pantolunu gösteren ütüdür, kadını gösterenin ne olduğunu bildiğiniz için kasmıyorum. oraya biraz özen gösterin. ora iyi, ora bal, ora datlu..
hesabın var mı? giriş yap