• genelleme elbette yanlış olur ama bi kızın pisliğini en iyi yine kızlar bilir. birini tanımak için onla yaşamak farz. aynı ortamı paylaşıp görmek gerek.
    yurtta kaldığım için odayı bir pislikle paylaşıyorum, yok böyle bir şey!
    çıkalı yarım saat oldu ama 3 saattir hazırlanıyor, makyaj yapıyor, çıkmadan deodorantı da üstüne boşalttı parfüm de değil!
    ama gelin görün ki çarşafı ilk dönemin ilk gününden bu yana değiştirilmemiş, üstünde yiyecek, içecek, dolabının yarısı, mikropların bütünü mevcut!. yatağın dibinde ki ayakkabılar da cabası.
    velhasıl nefret ediyorum her şeyden bu pislik yüzünden!..
  • genelde de özelde de pis senin babandır.

kanımı akıtsan içinden hacı şakir lavanta özlü banyo sabunu yahut domestos çıkar.

sabahın köründe toplu taşıma aracının ağır kokusu altından yeni kurtulmuşum zaten, sonra da türk kızları pis diyerek insanı geriyorsunuz.

bu otobüslerdeki kokunun sorumluları türk erkekleri değil mi? ağır, kesif, soğuğun bile etkisiz hale getiremediği. esnaf, kamyoncu, yağlı saçlarıyla havalı oldupunu zanneden tipler. cumartesi gecesi giydiği tshirtü sabah koklayıp giyilir mi bu bi daha, gideri var mı hesaplamasına girişmiş insanlar bunu diyor bana. ben de omo ve yumoş kokan, tertemiz gömleğimle dikiliyorum orada. vücudumda da güzel kokulu kremler. gömleğimin yakasına doğru eğildikçe kendimi öpmek istiyorum. o derece.

olm pazartesi bugun ya. bi banyo yapsaydınız dün. pazar banyosu. havalar da ısındı. sobanız da mı yok? su sabun değsin su vücudunuza bi.

bari temiz bir kıyafet giyseydiniz.

nasıl oluyormuş genellemek?
  • açılın geldim. ingiliz, alman, kübalı, rus, ukraynalı, fransız ve çek hatunlara dille müdahale yapmış bir abiniz olarak sadece türk kızları değil bütün kızlar pistir derecesi kişiden kişiye göre değişir deyip çekiliyorum. amın doğası bu, sevmiyorsanız bırakın aq. kimse zorla ağzınıza sokmuyor.
  • ulan ekşiciler kaç yıllık yazarım sizi tanımasam. boyle başlıklara en çok yazan kesim 25 yaşına gelmiş hayatında bi kızın elinden tutmamış. terli vücuduyla pc'nin başına oturmuş bi yandan sigara içerken diğer yandan entry giren insanlar oluyor. akıllarınca playboy imajı çizmeye çalışıyorlar. yaptıkları tek şey akşama kadar ben şöyle böyle tecrübeliyim lakin siz şöyle böyle kötüsünüz.. yazmasında ki amaç ise ulan belki bı kaç kız mesaj atar da onlara yürürüm kafası.. kaç kere kız sanıldıgım için ne kadar acayip mesajlar aldım. adamın entrylerine bakıyorsun gayet düzgün bir insana benziyor gelen mesaj senin kölen olayım türevinde. erkeğim diye cevap yazınca kaçıp gidiyorlar zaten.

burdan tüm yazarlara ve okurlara sesleniyorum. bu insanlar mal cidden ekşicilerin yazdıkları hiç bir şeyi önemsemeyin. hatta böyle başlıklara yazanları engellerseniz çok daha güzel bi sözlük ortamına kavuşursunuz. yazılanların yüzde 90'ı sallama. olta atıyorlar.
  • bana sürekli kendimi iğrençmişim gibi hissettirmelerinden mütevellit katılmadığım tespittir.
    normal her gün duşunu alan, şehirdeyken kişisel bakımını ihmal etmeyen insanım. kamusal alanda kapı kolunu peçetesiz, elimle tutarım, paraya dokununca elimi ıslak mendille silmem. iğrençlik düzeyim bu ve türk kızı için çoğu zaman şok edici.
    sırt çantalı seyahatle, doğa sporlarıyla ilgili konuşurken ilk çekinceleri temizlik oluyor yahu.
    bakıyorsun kız salonda kuvvetli, benden her alanda daha iyi. doğa sporlarına sarsa acaip iyi şeyler yapabilir. önerdiğinde ilk sorduğu "bunu öğrenmek için ne kadar zaman ayırmam gerekir, nereye gitmem gerekir, ne kadar emek ister" vb olanı görmedim. ilk sorulanlar:
    -ama tuvaletinizi nereye yapıyorsunuz?
    -kampta nasıl temizleniyorsunuz?
    -tuvalet kağıtlarını, çöpleri ne yapıyorsunuz? neee geri mi taşıyorsunuz? o poşet çantaya mı giriyor?!!! şoookk..
    -ay toprak pis değil mi?
    ya düşünce akışı "hindistanda duşlar pistir, hostelde kapı kollarını nasıl tutuyorsun, ya ben yere oturamaaam" olan bir türden bahsediyoruz. belki hayatta dev adımlar atmasının önündeki engel "ıy yolda pis pis şeylere çarparım" düşüncesi. hayırdır?
  • hiç yurt dışında yayınlanan "çöp evler" ya da "bakteri yuvaları" tandanslı belgeselleri izlemiyorsunuz sanırım. yıllardır turizmle uğraşıyorum, binlerce insanla vakit geçirdim. her milletin pisi de temizi de var.

fakat,

kız/erkek farketmez, bizim insanımız bakımlı olmayı; güzel giyinmek, parfüm sıkmak, makyaj yapmak olarak algılıyor. sorun burada başlıyor zaten.

bakımlı olmak, günlük duşunu alan, dişlerini fırçalayan, bütün gün üstünde olan kıyafeti üst üste giymeyen insandır. kız bi kilo makyaj yapıyor ama saç yağ içinde. üstünü giymiş, süslenmiş ama naylon karışımı giydiği için, 10 dakika sonra ter kokmaya başlıyor. he parası yok diyeceksiniz. kaliteli ürünleri de sezon sonu ya da indirimli dönemlerde alabiliyorsunuz. bu tabi erkekler için de geçerli. geçen yaz, yanımdaki adamın kokusuna dayanamayıp, tramvaydan inip hava aldım, sonra bindim. öyle de pis insanlar var.

bazı arkadaşlarımın evine dağınıklığı yüzünden gitmiyorum, ruhum darlanıyor. banyosuna adım atmadığım insanlar var. yardım edeyim birlikte toplayalım, bir düzenin olsun, sonra sen de severek yaparsın diyorum. "boşver ya, hallederiz" diyor. evini bok götüren insanın, kendisi ne kadar temiz olabilir ki? yaz da geliyor, yine mahkumuz pis insanlara.
  • ulan ne meraklısınız genelleme yapmaya. gördüğü 3 5 kızla bütün kızları pis yaptı allahın odunu.
hesabın var mı? giriş yap