• terör örgütü kapsamında değerlendirilmesi gereken basın türü.
  • etik'den nasibini almamis basindir. en kisa surede soyu tukenmelidir.
    özel hayata duyulmasi gereken saygiyi hice saymaktadir.
  • türk magazin basının en önemli dönemi kesinlikle cem yılmaz, okan bayülgen, yılmaz erdoğan ve beyaz'ın manken camiasını sıradan geçirdiği efsane dönemdir.

bu dönem öyle bir dönemdi ki adeta kimin kimi sevdiği* belli değildi. bir manken bu dörtlünün birine bulaştı mı, diğer üçü tarafından da halledilmeden selamete çıkamazdı. gerek türk mankenliği, gerekse türk komedisi en nadide eserlerini bu dönemde vermiştir.

işin tuhaf tarafı ben bu dörtlünün hiç bir zaman kadın yüzünden birbirlerine girdiklerini duymadım. adeta aralarında sessiz sedasız bir antlaşma var gibiydi: sev ve geride bırak. senden sonra kimin sevdiği önemli değil.

sevdiler, sevdiler... bütün mankenleri sevdiler. dağı taşı sevdiler. iflahını sevdiler. bir kaç defa başa dönüp sırayla tekrar sevdiler. onların sevmediklerini teoman ve kaan sevdi.

işin ironik yanı bu adamların takıldıkları kadınların hemen hepsi (ben onlara loop'takiler diyorum) bir şekilde zengin bir salak buldular ve evlendiler. boy boy çocukları var şimdi. sosyal medyada aile pozları veriyorlar. ekranda annelik, hanımefendilik, ahlak dersi veren programlar yapıyorlar. hasbelkader bu programlara rastladığımda tele vole'de bir yerlerini açmak için gösterdikleri üstün çaba aklıma geliyor sadece.
hesabın var mı? giriş yap