• "beni facebook ve twitter'dan engellemişsin ama sen raad ol kızım ben istediğim zaman sana ulaşırım" diyen terkedilmiş barzo mesajını anımsatandır.
  • aynı mesajı dün akşam alıp türk telekomun neden böyle tehditkar bir şey yazdığını anlayamadığım mesajdır.

ancak bu entry yi okurken fark ettim ki türk telekomda kullanmadığım bir numara kayıtlıydı. şu anda çalışmış olduğum şirketin vermiş olduğu hattı kullandığım için o numara ellerinde yoktu. atmış oldukları mesaj şimdi anlam ve haklılık kazanıyor. kim bilir ne kadar reklam mesajı gönderdiler, ne kadar arama yaptılar kampanyalardan yararlanmam için eski hattıma. üzerime kayıtlı olmayan ancak benim kullandığım bir numarayı nasıl buldular bilmiyorum ama haklılar tabi tehdit etmekte.
  • terbiyesizliktir. derhal dava açılmalıdır.

edit: gg olmasın diye biraz hafifletmek zorunda kaldım kelimeyi.
  • (bkz: stan)
    (bkz: monkey island)
  • "o mesaj sana i-le-ti-le-cek ! o kadar!" temalı mesajdır.
  • "ben de sikseler müşteriniz olmayacağım." şeklinde bir mesajla cevap vermek gerek.
  • sms, mail vs. kanallardan kullanıcılarına gönderilen bilgilendirme mesajıdır.

"türk telekom’un avantajlı teklif ve kampanyalarını içeren iletilerinin her türlü iletişim kanalı üzerinden size gönderileceği hususunu bilgilerinize sunarız."

avea ttnet ve türk telekom'un birleşmesi ile alakalıdır.
  • müşteriye seçme hakkı vermeyen mesaj. eskiden izin alınıyordu hani, tikliyordun kutucuğu bana ulaşmasınlar diye. şimdi neden taciz edileceğimi kabullenmem şartmışcasına bilgilendiriliyorum, anlamadım.
  • bana da email yoluyla iletilmiş mesajdır. ne alaka olduğunu anlamadığımdan, üstünde durmamıştım.

günde 40 kere kıskanç sevgili gibi aradıkları için ben de engellemiştim kendilerini,ondanmış demek.

iyi ki varsın kutsal bilgi kaynağı.
hesabın var mı? giriş yap