• gaziantep üniversitesi : paçalardan cehalet ve ilgisizlik akan kurum.
  • beykent : ticarethane
  • istanbul auzef: diplomada uzaktan eğitim yazacak mı sorunsalı
  • boş
  • hayatta iyi eğitimli ile kötü eğitimli arasındaki farkı üniversite çağlarına taşıyan, iyi eğitim veren ile kötü eğitim veren üniversite arasındaki farkın çok açılmış olduğu ve her geçen gün arttığı, yıllardır yök tarafından uğraşılarak bu hale gelmiş ve üniversitenin başarısının özgürlüğünden geldiğinin anlaşılamamış olduğu türkiye'de bazıları için hayatını kökten değiştiren ve hayatının geri kalanı için hep anlamlı bir eğitim süreci, bazıları için vakit kaybı ve anlamsız bir kağıt parçasıdır.

her üniversite aynı değil ama türkiye'de aslında tek bir üniversite var, adı yök; ve bütün üniversiteler yök'ün şubeleri, bazı şubeler iyi idare ediliyor bazıları ise çok kötü durumda.

dünyadaki en iyi üniversiteleri vakıf üniversiteleridir (mit, harvard, stanford vs.) bunun sebebi ise üniversitenin özgür olmasından gelir, türkiyenin ilerlemesi için iyi üniversitelere, ve iyi üniversiteler için de özgürlüğe ihtiyacı var.
  • imkan verilse, adam gibi eğitim verilse neler yaparlar. örnek aselsan, roketsan vb şirketlerin son yıllardaki mükemmel işleri örnek. demek ki durum çok da vahim değil. lakin çok fazla boş beleş şişirme kadro var. iktisadi, kamu yönetimi vb binlerce işsiz.
  • hatalı parça üreten enjeksiyon makinasıdır efendim . hatayı farkedip kalıbı düzeltecek usta yoktur, ya da olanlar da patrondan korkuyordur ve bu yüzden hammaddeyi her yıl fazla basarlar ki daha fazla hatalı parça çıksın.iş hayatında da biz bu hatalı parçaları alır düzelte düzelte kullanmaya çalışırız.
  • e5 kenarı pörtlemeçler
  • ankara hukuk: sütun
    bilkent: para
    gazi: ülkücü, kurt
    hacettepe: kolektif
hesabın var mı? giriş yap