• güzelliğin göreceli olduğu her ne kadar savunulsa da doğru bir önermedir. sadece iri gözler bir insanı çok güzel diye tanımlamaya yetmemeli. o dönemde mesele güzellikse, kendisinden kat be kat güzel aktristler varken bu kadar popüler olup sultan lakabını alması hayli ilginç olmuş. kendisi kocaman bir balondur nazarımda, hiçbir filmini de sevmem zaten.
  • bence de abartılmıştır ve açıkçası oyunculuğu da abartıldığı kadar iyi değildir, bir gülşen bubikoğlu ya da emel sayın (şarkıcı olmasına rağmen) kendisinden çok daha güzeldir ve çok daha iyi oyunculardır.
  • katıldığım önerme. her zaman kendi kendime düşünürdüm bu kadının neyini beğeniyorlar diye.
  • benim için

kadir inanır'ın aslında yakışıklı olmaması

ile eşdeğerdir.

all in!!
  • katıldığım önerme, sabit donuk bakışlar.
  • senelerce bunu söylediğim için eleştirilmiştim. hatta insanların bu duruma düşmemek için beğeniyormuş gibi yaptıklarını düşünürdüm. artık dile getirebilenler olduğundan dolayı memnunum.
  • bugünkü begeni kistaslarina göre sinemada rol kapacak kivamda değildir.
    artık güzel bakmak insanlara bir şey ifade etmiyor
    fizik çok önemli ve yuvarlak hatlara kısa boya beyaz perdede yer yok
  • kimin begendigi de mechul olan kadin. manyakmiyiz neyiz
  • bugün hiç birşey yapmayarak çok sıkıldım, götümden karşıt bi önerme patlatayım da serinlik, bi ferahlık gelsin diyen birinin açtığı çöp başlık
  • ben de güzel bulunmasını bir nebze kabul edebiliyorum fakat hayranlık duyulması hep ilginç gelmiştir bana. itici bir aktrist fazlasıyla.
hesabın var mı? giriş yap