• izmir dışından gelen yüzlerce otobüs ve servis aracı sebebiyle izmir tarihindeki trafik yoğunluğu rekoruna neden olan etkinlik.
  • 302.her yenilenişinde içimizdeki ezikliği bir kez daha ortaya çıkardığını düşündüğüm etkinlik.

bizdeki neyin kafasıdır anlayamıyorum.üçüncü dünya ülkesinden 3 tane çocuğun söylediği türkçe şarkılar neremizi kaldırıyor acaba.

bu nasıl bir ezikliktir.o kenyalı çocuk havada bulut yok deyince götümüz göğe mi eriyor.

ingilizcenin yaygınlaşıp daha çok kullanılır olması ingilizce olimpiyatları sayesinde mi olmuştur mesela.

bu olimpiyat düzenleme taktiğini nereden araklamışız. yoksa bize mi özgüdür.

bu sene de mest olduk. arada güme gitmesine rağmen, gelecek sene gerken hassasiyeti gösterip gözlerim yaşararaktan türkülere eşlik edeceğime söz veriyorum!
  • sanirsam hiç bitmeyen olimpiyatlardir. sürekli, sık sık türkçe olimpyatlari, türkçe olimpiyatlari, 6 ayda bir türkçe olimpiyatlari oluyor galiba..
    hiç de türkçe bilen bir turiste rastlamadim.
  • şiirlerin türkçe olması gereken fakat türkçe demeye dil varılamayan olimpiyattır.
  • adı üzerinde türkçe "olimpiyatları". hı amına
  • ne idüğü belli olan güruhlar tarafından düzenlenen ne idüğü belirsiz müsamere.
  • liderinin başka dil konuştuğu olimpiyatlardır. (arabik ağırlıklı bilinmeyen bir dil)
  • filipinler'den guinevere camacho'nun -masum değiliz- şarkısını söylediği organizasyondur. bu tarz olaylardan pek hoşlaşmam. ancak birkaç şarkıyla beraber bu şarkıyı da dinledim. müzikte ki eksiğimiz, sanırım güçlü bir yorum. yani doğru okumak felan değil. güçlü. bir tane bile yok buralarda.
  • (bkz: #28993773)
hesabın var mı? giriş yap