şükela:  tümü | bugün
 • koronavirüs temalı tipik turkcell samimiyetsizliği içeren reklam. adına da #evdehayatvar demişler.

  link

  turkcell kardeşim bu ay para alma abonelerden madem, taşın altına elini koy sen de. gün birlik olma, dayanışma günü... hadi yarısı olsun bari...

  yordun artık turkcell, "sizin için çok çalışıyoruz", "öldük bittik" temalı reklamlarınla... milyonlarca kişiden para alıyorsun verdiğin hizmetin karşılığı olarak.

  öyle sabret falan demek kolay tabii... kaç kişi sizin o reklamlarda gösterdiğiniz mutlu hayatları yaşıyor acaba, hangi ülkede olduğunuzun farkında mısınız sevgili reklamcı kardeşlerim. yine pembe türkiye tablosu çizmişsiniz ama insanların çoğu aralarında kol mesafesinin olduğu apartmanlarda yaşıyor. evde takıl eğlen teması işliyorsunuz ama millet batacak... siz işin eğlenecesindesiniz tabii, evden macbooklarınızla çalışmaya devam...

  ayrıca güzelim tarkan şarkısının ırzına geçmişsiniz, ona dokunmasaydınız bari.

  ekleme: şarkıyı selendirenin hazal burkankulu olduğu söyleniyor. bacım haddini bil biraz, bu şarkılar sizin eğlencelik cover yapacağınız şarkılar değil. uzak durun hatıralarımızdan.
 • aynen turkcell aynen. sabretmeye devam. 23 mart son ödemeli faturayı unuttum ve bugun attıkları mesaj “ hattiniz odemenizdeki aksama sebebiyle giden aramalara kapanmisti, gelen aramalara da kapanmamasi icin toplam ....tl nin odenmesi gerektigini hatirlatiriz. b002”

  edit: sabret inci tanem yiğidi öldür hakkını ver demişler, hat gelen veya giden aramaya kapanmadı ama bu kadar kıçını yırtıp, 1 gün gecikti demek, ne bileyim biraz riyakarlık. neyse ödedik tabii sonuçta kendi faturamız.
 • bir daha bu şarkıyı tarkan'dan başkası okumasın, içine etmesin.
 • parçayı açıp tarkan'dan dinletmiştir. akılda o haliyle kalsındır.
 • tarkan'ın nasıl bir megastar olduğunu tekrar hatırlatmış reklamdır.

  ne güzel şarkıdır inci tanem, açtım tarkan'dan dinliyorum şimdi.

  reklam bok gibi bu arada.
 • hahaha.

  lte data bandında bulunduğum bölgede hizmet veremeyip 3g bandını kullanmak zorunda bırakan ve türlü fiyat güncellemeleriyle 190 liraya ulaşan superbox hizmeti (hizmetsizliği?) için, "20 mart tarihli faturanızı 30 mart'a kadar ödemediğiniz takdirde bir sonraki faturanıza açma kapama bedeli yansıtılacağını hatırlatırız" minvalinde mesajlar ile taciz eden samimiyetsiz firmanın ülke gerçeklerinden kopuk yeni icraatıdır.

  evlere ve içindeki insanlara bakınca ben türkiye'yi göremiyorum nedense? türkiye algıları sikimsokum konakları; kıçımpert rezidanslarında yaşayan, aile boyu apple sahibi fanboylardan oluşan ayrıcalıklı zümre herhalde. evinde günlerdir aç biilaç oturan, mercimek çorbası ve bulgur pilavıyla beslenip, battaniyelerinin altında durarak şu salgın garabetini atlatmaya çalışan insanları gösterselermiş keşke.

  her boku linç etmek için pusuda bekleyenlere özel, "6s kullanıyorum" notunu da düşelim de, "apple düşmanı fakir" damgasını yemeyelim. ha, gerçi hala fakirim, 8594 kameralı 11s pro max ultra premium alamadığım gerçeği de ortada çünkü... fakat apple düşmanı değilim. haha.

  imza: fakirspor.
 • faturalari almayin biraz da siz sabredin diyerek destek verdiğim kampanyadir
 • haha, oğlum madem turkcell'den şikayetçisiniz bu kadar, neden kullanıyorsunuz? reklam gayet güzel olmuş, kızın sesi de şahane. sesi ve yorumu beğenmeyenler gitsin kulaklarını yıkatsın.
 • ikidir denk geldiğim ve şarkıyı seslendiren hanım kızımızın sesine bayıldığım reklam. eve kapanmak zorunda kaldığımız şu günlerde duygusal olarak da etkileniyoruz. bunun acısı yaz aylarında çıkacaktır diye düşünüyorum.
  turkcell servis olarak kötü olabilir ama reklam şahane.