• şike yapmadığı için değil, yıllarca şike yapmasına rağmen yaptığı şikeler 6222 şike kanunundan önce olduğu için şike soruşturmasından yırtan takımdır.
    yani galatasaray'dır.
  • 3 istanbul takımını tutanlar bir zahmet yazmasın. utanmadan galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaş yazıyorlar. :) trabzonlular da kendine pay biçmesin. kendilerinin aleyhine hakem hatası olunca tüm türkiye ayaklanıyor. olan diğer anadolu takımlarına oluyor.
  • algı olarak çoğu insanın fenerbahçe diyeceği ve yanılmış olacağı anket.

halbuki doğru cevabı bütün büyük takımlardır. dönem dönem hepsi kollanmış küçük takımların haklarını gaspetmişlerdir.
  • hakemin attığı golle ve aynı hakemin eskişehirspor un kalecisinin tekmelenerek topu kaybedip gol yemesiyle şampiyon olan takımdır.
    https://youtu.be/a77qna8723m?t=120
  • dualarla himmetlerle ayağa kaldırılan futbol kulübüdür. ben demiyorum adamın gol diyor.
  • devletin sirtina en cok vergi borcu yukleyen hangisiyse, devletin sirtina en cok stat, tesis, vb insaati maliyeti yukleyen hangisiyse odur...

hala $ike mike diyen enayiler var... lan olm, $ike yapildigi zaman futbol dunyasi icindeki birtakim paydaslarin hakki yeniyor... milyarlarca dolarlik vergi borcu "affedildigindeyse" o para topluca 80 milyona giriyor... gerci sunu anlayamayacak kadar salaksaniz, mustahak size tabii...
  • hala burada fenerbahçe diye ağlayan yavşaklar var . ulan hanginizin son haftan4 şampiyonluğu gitti ? utanır insan fenerbahçe derken .
  • türkiye'yi şikeyle tanıştıran ama her nedense bunun için şimdiye kadar hiçbir şekilde yargılanmayan, her zaman zeytinyağı gibi en üste çıkmasını bilen, ahlaksızlığın ve hak yemenin kralını yapan ama her zaman da rakiplerini bununla suçlayan futbol kulübüdür.
    soma için yardım maçı yapıp oradan gelen paraya konmuşluğu da vardır bu ahlak timsali kulübün. en büyük sportif başarısını, fetö denen hain oluşumun şakirtleri olan topçuları zamanında elde etmiştir.
    bu kadar ipucu yeter sanırım, yetmez diyen varsa sarının yanına biraz kırmızı koysa kolayca bulur cevabı.
  • şikesi tescilliler varken amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmanın manası yok bence..
  • maklubespordur. abileri sağolsun
hesabın var mı? giriş yap