• türkiye'deki bilhassa 10-25 yaş arası erkek popülasyonun çok ağır şekilde hissettiği cinsel açlığı gidermesini sağlayarak, vatanı milleti büyük bir dertten kurtaracak, ülkemize adeta çağ atlatacak, uzaya götürecek, marsta koloni kurdurtacak çözüm yolları.

10 yaşından itibaren aklı fikri "karıda-kızda" olan genç neslin işine gücüne konsantre olamadığını, dolayısıyla üretkenliğinin olmadığını görmek zor değil. en temel üretkenlik yeteneğini yok etmişsiniz bir kere. çok bariz bir gerçek olmasına rağmen bunun sebeplerini araştırarak çözüm üretmek yerine iki cinsi birbirinden ayırarak doğal bir ihtiyacı "yokmuş gibi" varsaymak ancak vatan hainlerinin işi olabilir. hiçbir insanı yemekten uzak tutarak onun beslenme ihtiyacını yok edemezsiniz. doğal ihtiyacı olan suyu saklayarak onu unutmasını değil, ağzının ölümüne kurumasını ve son çare olarak kendi idrarını içmesi gibi "sapkın" çözümlere başvurmasına sebep olursunuz.

ivedilikle kendimize gelerek görmekten korktuğumuz bu gerçeği masaya yatırmalı, kendi ahlaki değerlerimiz ve değer yargılarımızı göz önünde bulundurarak problemin sebeplerini ve çözüm yollarını bulmalı, adım adım uygulamaya koymalıyız.
  • kadınların özgürleşmesinden ve bekaret tabusunun yıkılmasından geçer.
  • zenginler için,
    (bkz: eskort)

fakirler için,
    (bkz: xhamster)

toplumsal katılımın sağlanacağı her türlü cinsel açlığı çözme hareketinin içinde bulunabilirim efenim. evet destekliyorum.
  • (bkz: am)
  • tek bir yolu vardir. soyluyorum.

kizlar: daha cok vermeniz lazim
    erkekler: veren kizlara orospu yakistirmasi yapmayi birakin gerizekalilar, kendi bindiginiz dali kesiyorsunuz.
  • sekse doyulur mu lan? diyerek dahil olduğum tartışma konusu.
  • ancak ve ancak senin anana bacına aynısını yapsalarcıların rehabilitasyonuyla önü açılabilecek yollardır.

empati yapma demiyorum, hobi olarak yine yap güzel kardeşim. ama hayatta empati yaptığın tek konu bacıların cinselliği olmasın.
hesabın var mı? giriş yap