• (bkz: the purge) için anlatılandan çok daha farklı cereyan edecektir.

ensar vakfı üyelerinin yapacaklarını bir hayal edin derim.
  • milyonlarca insanın aynı kişiyi öldürmeye gideceği, daha da fazla insanın palalarla aynı kişiyi savunmaya gideceği için memlekette adam kalmayacağından mütevellit ülkenin gerçekten de sahip olduğu ihtiyaçtır.
  • 16 temmuz gecesi bi kesimce giderilmiş ihtiyaçtır.
    siz kaçırdınız beybiler.
    rte'nin evde zor tuttuğu %50'si o gece çılgın attı siz hay huy noluyo derken.
  • az önce konusu geçen filmden çıkmış olan bana şok geçirten başlık.olum bak çok gerildim zaten,lanet filmi salonda tek başıma izledim.bir de gerçeğini kaldıramam.plis.

ayrıca ülkemizde gerçekten çok farklı seyreder ben size söyliyim.orda millet hap atıp,kafaları çekip birbirini öldürüyor.biz de ise herkes ayık amk.yani her şey 2 kat daha korkunç olur.gerek yok böyle şeylere.
  • millet ince ince takılıyor zaten kendi çapında, karıştırmayın ortalığı dediğim önermedir.
  • beni güldüren başlık.

şöyle ki; darbe gecesi, hatta cumartesi sabahı mı diyim (bkz: bilemiyorum altan); kardeşimle haberleri takip ederken, bir anda bana dönüp "-abi iyi oldu dimi ya, arınma gecesi gibi oldu, temizlendi, hani film vardı ya, arınma gecesi..." demesini yaşıyorum şu an tekrar.

benim için son 1 haftanın en güzel anısıdır.

kalsın şurda.
  • artık ülkenin gerçekten bir arınma gecesine ihtiyacı var. kimin kimle ne derdi varsa çözsün bir gecede bitsin yeter artık huzur gelsin bu memlekete..
  • hepimizin aklına aynı kişi geliyor sanırım. :)

adettendir tanım girelim. olmayan ihtiyaçtır. kurallara uymayan bir toplum olarak o geceyi bir haftada bile sonlandıracağımızı düşünmüyorum.
  • ayy 3 gün önce bunu düşünüyordum. hatta kafam da tasarlamışım olanı biteni ama sonunu göremedim. çünkü fakir olduğum için ilk beni öldürdüler.
  • insan ülke gündemini biraz takip edince olsun istiyor bazen. amına kodumun çocukları çileden çıkarıyorsunuz insanları.
hesabın var mı? giriş yap