• hayatımda gördüğüm en büyük rezalet arkadaş. lan o kağıttan tuvalet dıkanır mı hiç? ha orkidini atma bak bacım, o dıkar. ne bileyim bilader, donunu atma o dıkar. ama bok dolu bi çöp kovası olmasın tuvalette. lan midem bulandı terbiyesizim.
  • iğrenç bir durum. çöpten ekmek toplayan insanların olduğu dünyada en azından onlara saygı duymak için atmamak gerekir.

tıkanma problemini mühendisler çözsün bir zahmet. binlerce ev yapıp alt yapıyı düşünme sonra çöpe attır.

debe editi: (bkz: 8 eylül 2016 yök önünde öyp basın açıklaması) mahvoldu çocuklar be.
  • eski binaları yapan aptal müteahhitlerin sigara paketine çizerek tasarladığı binalarda hoş olmasa da anlaşılır bir durum ama bu türlü uyarıları yeni binalarda da görmek utanç verici gerçekten.
  • hiç değilse yanımızda götürmemizi istemiyorlar.

çok konuşulacak bir konu değil detayları anlatmak bakımından ama hiç bir zaman bu saçmalığa prim vermedim, vermem.
  • orta yolun bulunabileceği bir konu. arkadaş gelin şu işi çözelim. ilk kabasını aldığınız boklu halini tuvalete atın, sonraki kurulama kağıtlarını çöp kutusuna atın.
  • sen cebine koy kardeş...
  • büyük saçmalıktır. nerede olursam olayım tuvalet kağıdını tuvaletin içine atarım. hayvan gibi atmazsanız da tıkamaz o kağıtlar orayı. çok kağıt kullanıyorsanız ara ara sifonu çekin, arkanızdan küfür yemeyin.

tuvalet kağıtları suda kolay eriyecek şekilde üretiliyorlar, diğer şeyler bu a dahil değil tabi. kağıt havlu denilen zımbırtı bile tıkayabiliyor tuvaleti, buna dikkat edin.
  • saçmalık arkadaş.
    bu insanlar tuvalet kağıdını nasıl kullanıyorlar da o tuvaleti tıkıyorlar anlayamıyorum.
    sıçıyorsun lan oraya sen. çapı 3-5 santim olan bir kütle bırakıyorsun. o tıkamıyor da senin tuvalet kağıdın nasıl tıkıyor? tuvalet kağıdını eldiven gibi eline dolamıyorsan onun tuvaleti tıkaması söz konusu değil bence. şu kağıdı 1. veya 2. tırtıktan kopartırsanız zaten ıslanınca bokunuzdan daha küçük olacaktır. biraz iktisat. lütfen!
  • hiçbir zaman anlayamadığım saçmalıktır.

ayrıca iğrenç ve sağlıksızdır. o çöp kutusuna elin değmeden atamazsın, elin değsin istemezsin ve mikrop yuvasıdır.

suda dağılan tuvalet kağıdı en doğru çözüm.
hesabın var mı? giriş yap