• çok şirin, çok bıcırık, pek lafazan bi kızımız bu. öğrenmeye de çok meraklı. korkarım deli hem. üstelik benden de deli galiba. iyi ki gelmiş netekim.
  • başlıklardan kişilik analizi yapabilme yetisine sahip,hemşerim,badim.
  • ilklerin insanidir gozumde, ilk adam gibi mesajlasilan yazar ilk badi ilk hede. seker insan dinlemekten sacma sapan sozlerimden henuz bikmadi, bikacak gibi gorunmuyor. **

edit: ayrica vampir oldugundan supheleniyorum degilse bile yarasa. gecelerin gunduz gezeni, kan emicisi, lycani bilimum herseyi.*
  • dertten anlayan,derdi paylaşan suser..elinde bi paket marlboro çıkıp geldiği hayal edilen,hayalleri gerçekleştiren insan*.ayrıcada bu gecenin en sempatik kişisi seçiyorum kendilerini efenim.
  • bandirmali, akli basinda 6. nesil yazarimiz.
  • aynı anda hem aliye, hem de lord of the rings seyredebilme yetisine sahip bi bünyedir bu. hem nasıl yapılabildiğini, hem de aynı insanın her ikisini birden ilgiyle aynı anda nasıl izlediğini anlayabilmiş değilimdir, anlayan beri gelsindir.
  • kendini bilgisayarına,sözlüğe vermiş azimli yazar.bana 3 gündür msnde konuşma rekorları kırdırtmıştır kendisi.hoş sohbet biri olup badi oluvermiştir bir anda.heavy metal dinlemeye hafiften başlamış,doğru yolu bulma aşamasındadır müzik konusunda.sozluk konusunda hiç çekinmeden yardım istenilebilecek biridir,usanmadan sabahlara kadar anlatır.. anlatır.. durur,yok yok durmaz.. *
  • bir iki ayarlama yapildiginda, evlenilecek duruma gelebilecek baldan tatli, gulebilen ve guldurebilen yazarimiz. $imdilik badim, dert ortagim, tarti$ma partnerim ama ileride ne olur bilemem.**
  • duygusallaştırdı beni bu kız akşam akşam. umut tazeleyicisi, yaşam direnci gibi bir şey... anlayanım benim işte, daha ne olsun...yalnız bi kusuru var, kısa boylu ve hiç tanımadığım ecnebi adamları seviyor. peh, ne varsa... hem önce gel bi tanıştır di mi? ha bi de kandırıyor beni yaşlıyım diye... yok kelmişim de kafama saç ektirseymişim de falan filan... bi de kayboluyor bazen ulaşamıyoz. cevap da vermiyo...

neyse, geçelim bunları, çemkirmeyelim bu kadar... şu kadarını söyleyeyim, o memoli esanslı ucubik dizinin (yalan hikayesi mi, yılan rüzgarı mı ne) bana böyle bir lütuf sunacağını söyleseler çift kanatlı kıçımla gülerdim ben bu söyleme. ama oluyomuş işte. ışık bu kadar yakınımdaymış da farkına varamamışım demek. aptal kafa işte.. neyse, üzülmüyorum ama düşündükçe daha konuşacak ne kadar çok şey olduğunu...
  • bir gecede hemen butun entrylerimi oylayan, kendisi mesaj atmadan once " ne oluyo yav " tepkisine neden olan esrarengiz insan.
hesabın var mı? giriş yap