• bu gece şampiyon olmasını istediğim büyük sprinter. hadi be oğlum, ortalığın amına koymanın tam zamanı. yarı finalde son 50 metrede kasmadı. 9.80'in altına kesin inecek gibi görünüyor ama yetmeyebilir, öteki ibneler çok formda.
  • 1 salise farkla (9.80) 4. olan atlet, hay amk şansa bak. ah be tyson
  • an itibariyle maurice green ile yaptığı röportajda gözyaşlarını tutamayan atlet.şansızlığı usain bolt'a denk gelmiş olması.

edit: o sakatlığı yaşamasaydı,oradan tekrar forma girmek için bu kadar uğraşmasaydı, yani bu kadar zaman kaybetmeseydi, en kötü bronz hatta gümüş madalya bile alabilirdi,yazık oldu,ağladığını görünce bende üzüldüm.
  • an itibariyle ağlamış,beni de ağlatmıştır.üzülme dostum seviyoruz seni.
  • şımarık ve kariyeri şaibelerle gölgeli justin gatlin hokkabazı yerine canlı yayında gözyaşlarını tutamayan bu duygusal adam bronz madalyayı kazansaydı çok mutlu olacaktım. sadece bir saliseyle, artık sonuna yaklaşan pırıl pırıl kariyerini taçlandırsaydı, şu muhteşem olimpiyat gecesi daha da şenlikli olacaktı.

adamım, 2016 rio'da seni 34 yaşında yine final koşarken ve madalya kovalarken görmeyi dilerim..

bir de hamiş: lionel messi'den sonra ikinci uzaylı sporcu olan, gecenin olimpiyat rekortmeni usain bolt'u da saygıyla selamlarım..
  • ya yemin ediyorum çok yazık oldu adama. cidden üzüldüm anasını satim. justin gatlin'dense onun madalya almasını isterdim çünkü adam hakikaten çok çalışmıştı. aylardan beridir bu 100 metreye hazırlanıyordu. sürekli aklında bu yarış vardı ama işte göğüs farkıyla kaybetti. valla hakkıydı, yazık oldu...
  • şu adam için üzülmemek elde değil. dün yaptığı 9.80'i geçmiş olimpiyatlarda koşmuş olsaydı ne olurdu:

http://i.imgur.com/ztgxa.jpg
  • henüz kendisinden beklenen performansı gösterebilmiş değildir.ama yetenekli bir sprinterdır
  • kendisi için söyleyebileceğim tek şey "kendisi iyi de çevresi kötü" lafıdır. çevresi için,

(bkz: usain bolt)
    (bkz: yohan blake)
    (bkz: justin gatlin)
  • 4x100 metrede olimpiyat gümüş madalyası kazanarak olimpiyatı madalyasız kapatmamış amerikalı atlet.
hesabın var mı? giriş yap