şükela:  tümü | bugün
 • 8 gün önce hatay'da kaybolan 6 yaşındaki yavrumuzunda maalesef cansız bedenine ulaşılmış...

  allah rahmet eylesin.

  kaynak

  "hatay'ın hassa ilçesinde 8 gün önce kaybolan 6 yaşındaki ufuk tatar'ın cansız bedeni bulundu.

  alınan bilgiye göre, ailesiyle yakınlarını ziyarete gittiği arpalıuşağı mahallesi'nde kaybolan ufut tatar'ın son görüldüğü su kaynağı ile mahalle ve amanos dağları eteklerinde komando, jandarma özel harekat ve afad ekiplerinin arama çalışmaları 8'nci gününde de sabahın erken saatlerinde başladı.

  eğitimli köpekler ile özel arazi arama insansız hava aracının da destek verdiği arama çalışmalarında ekipler, arama çalışmalarını yoluklar mahallesi'ne çevirdi. arpalıuşağı mahallesi'ne 5 kilometre uzaklıktaki mahalledeki katığın kayası mevkisinde arama yapan güvenlik korucuları, ufuk tatar'ın cansız bedenine ulaştı."
 • ne garip..6 yaşındasın daha oynayacak oyunların, tanışacak arkadaşların ve gezecek yerlerin varken o minik bedenin ölü bulunuyor.hakkında girilen entry 1 sayfayı bile bulmuyor çünkü artık gündemde o kadar çok kayıp ve öldürülen çocuk varki toplum alıştı,duyarsızlaştı.bilmiyorum çocuklar güzel günler görecek miyiz gerçekten..
 • yeter be. nedir bu küçük çocukların kaybolma saçmalığı.
  her kayıp çocuk ölü bulunmaya başladı. nufus oranı arttıkça toplumdaki vicdan azalıyor sanırım. üst üste bu kadar kayıp çocuğun ölü bulunmasının başka bir açıklaması yok.

  çocuk konuşma özürlüymüş. umarım cinayet değildir.
 • ufuk'un otopsi raporu açıklanmış. rapora göre zavallı çocuk 30 metreden düşerek hayatını kaybetmiş. 4 km yol yürümüş ve muhtemelen eve geri dönmeye çalışmış, tahminlere göre bulduğu kaynaklardan su içerek ve bitkileri yiyerek hayatta kalmak için uğraşmış. ah güzelim benim, kim bilir nasıl korktu nasıl çabaladı.

  ne sebeple olursa olsun çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmayın, çocuklarınızı kimseye emanet etmeyin!