• bir yazar, hoşgelmiş.
  • tsbblln'nin*formülünde gördüm. (bkz: #27769443) ofisteyim, özellikle ikinci paragafın sonlarına doğru değerli gibi gülüyorum millet cins cins bakıyor.

(bkz: sesli güldüm piç)
  • entrylerini ofiste seri halde okuyup kah kıs kıs kah kahkahalarla gülüyoruz. anıları hiç bitmesin...
  • başarılı entry'leri olan yeni bir yazar. badi list'lik.
  • olay entryleri muazzam güzellikte. yeni keşfettim, az entry'si var ama muhakkak takip edeceğim bundan sonra. anılar, şimdi gözümde canlandılar temalı coşkun sabah yıllarından kalma entryleri tam şükelalık. başucu eserlerini itinayla okuyunuz..
  • kendisini tanımam etmem, bi tane entrysini okudum, hoşuma gitti, sözlük kariyerimde herhalde ilk defa ":))" şeklinde bir mesaj attım birisine, 2 gün sonra bi baktım direkt hesabı silinmiş/hesabını silmiş.
    eskiden, yazdığım başlıklara benden sonra kimse yazmazdı, artık yazanlar da yazdıklarını siliyor. mesaj da mı atmıyahh.
  • kendine haksızlık etmede üzerine tanımadığım suser. tam dayaklık aslında ama dayağa karşı olduğumuzdan okumakla yetinelim iyisi.**
  • kendine has tarzı ve yazılarıyla her daim takip edilesi güzel insan.
  • tam bir bahtsız bedevi, severek takip ediyoruz efendim.
  • twitter alemindeki en komik bursaspor ludur bence. gerek twitter dan gerek burdan ilgiyle takip ediyorum kendisini.
hesabın var mı? giriş yap