• (bkz: illuminati)
  • çalışma prensiplerine hayran bırakan şirkettir. ayrıca sahip oldukları kaynaklara hayran kalmıştım film serisini izlerken.
  • türkiye'ye yatırım yapacağını açıklayan şirkettir. yerli ve milli zombilere hazırlanmalıyız.
  • aldığım kulis bilgilerine göre türkiye’deki şeker fabrikalarını satın alacak olan abd firması.

ölü ekonomimizi yeniden canlandıracağına inanıyorum.
  • parçası olmaktan gurur duyduğum oluşumdur.

ayrıca yıllardır motosikletimin üzerinde umrella corporation yazısını taşımak istiyorum ancak henüz toplumun buna hazır olmadığını beilrterek izin vermiyorlar.
  • kurumsallaşma konusunda zirveyi görmüş şirkettir. yeri gelir kendi personelini bile gözünü kırpmadan harcar.
  • bir alt level de ise (bkz: dharma initiative)
  • ilginç tesadüfler:

çin'in wuhan şehrindeki ilaç firmasının logosu, umbrella co. ile neredeyse aynı. google'da rlsw diye arattırın.

dahası, corona kelimesinin racoon'ın anagramı olması.

racoon, biliyorsunuz umbrella'nın bulunduğu ve salgının başladığı şehir.

insan gerçekten hayret ediyor.

edit: itirazlar geldi. racoon değil raccoon imiş.
  • gerçek dünyada yönetim kurulu başkanı elon musk olan şirket.
  • şirket dünya çapında 1972 biyolojik silahlar sözleşmesi'ne aykırı olarak ölümcül virüsler yarattı ve askerler için biyolojik silahlar geliştirmeye başladı. geliştirdiği virüslere karşı aşı üretmeyi başardı. umbrella'nın turizm şirketi paraguas line company, atlantik genelinde yolcuları batı afrika'dan viral silah örneklerinin taşınması için bir cephe olarak taşımaktan gelir elde ederken, umbrella ındustries ise biyo-organik silah geliştirmekten sorumlu tutuluyordu. şirketin gerçek hedefi turizm ya da endüstri değildi, umbrella corp. biyolojik silahlar üreterek insan uygarlığını ilerletecek, iyi eğitimli süper insan ırkını doğuracak wesker projesi'ydi.
hesabın var mı? giriş yap