• sneijderi iplememesi benim de hoşuma gitmedi tamam ama ne çabuk vazgeçtiniz bu adamdan.hiç kimse koşmazken bu adam pres yapıyordu.drogba geldi diye rahatsınız gitsin diyebiliyorsunuz.ama dönem başında golleri sıralarken bonservisi alınsın deniyordu.drogba yüzünden mi vazgeçildi,bu kadar çabuk vazgeçmek biraz da kaypaklık değil mi?
    not:drogbanın gelişini eleştirmiyorum,bazı taraftarlarımız çok vefasız ondan bahsediyorum.
    not 2:galatasaraylıyım.
  • geçen hafta gol attırıp bu hafta da gol atan futbolcu. ama sanırsınız ki bunları yapan bir başka futbolcuymuş gibi eleştirilmekte, hatta daha beteri yapılmakta kendisine. ulan sizin sorun ettiğiniz durumu eminim sneijder bu kadar takmamıştır kafaya. kaldı ki maçın stresi ile olağan şeyleri bu kadar büyütmenin ne manası var ki? bir de bu adam bu takımın en fazla gol atan adamı. hoş gol atamadığı bir çok maçta bile canını dişine takıp elinden geleni yapmakta.

ortada o kadar çok boş adam varken bu adama yüklenmek galatasaray taraftarına yakışmıyor. aynı durum fatih terim içinde geçerli.

afedersiniz duyamadım; birisi nankörlük mü dedi?
  • galatasaray vefasını ortaya çıkarmıştır. o değil de şu takıma giden adamları anlamıyorum.. yok şampiyonlukmuş yok oymuş, buymuş.. geçiniz. bu kadar kolay adam satan taraftarlara layık zaten pek çoğu.
  • türk kızı gibi trip atan oyuncu. umut bulut gitsin rus kızları gelsin. bu nedir lan? adam gibi gelmişsin topunu oynuyosun, kimse de seni bir gün eleştirmemiş, hayırdır bu ezik ezik demeçler falan. git küme düşmemeye oynamaya devam et umitinho.
  • sanırım bir kafa topu sonrasında beyninde ufak çaplı bir kısa devre oluşmuş oyuncu.

çünkü aynı tarz "adım umutinho olsaydı" açıklamasını bundan seneler önce trabzonspor formasını giyerken, 7 kasım 2010 trabzonspor galatasaray maçı akabinde de yapmıştı.

http://www.ligtv.com.tr/…aber/adim-umutinho-olsaydi
  • galatasaray taraftarının ruh hali nasıldır, bunu görebiliriz bu oyuncunun durumunda... drogba alınmasaydı ne olacaktı? böyle eleştirilmeyecekti.

bakın amrabat hakkındaki yorumlara, benzer bir şey orada da var...

danny'e bakın.

bakın yani... gelmesi gündemde olunca veya birkaç maç kurtardıklarında neler yazmış galatasaray taraftarı hakkında.

üşenmiyorsanız gidin onur kıvrak başlığına bakın.

bir değil, iki değil, üç değil, dört değil...

galatasaray taraftarı şu ülkenin en vefasız taraftarı, bir transferle takımlarındaki adamı satarlar... birkaç maç kötü oynasın ve alternatifi olsun en iyi futbolcularını satarlar. şu son zamanlarda en iyi oldukları sezonlarda bile bunu yapıyorlar. 30 puan arkadan el salladıklarında zaten yüzde 90'ı ortada yoktu, kalanı da o oyuncuları duvardan duvara çarpıyordu. hatta bu adamlar tarihlerindeki en büyük kaptanlarına yapmadıklarını bırakmadılar.

sonra biz aslında vefalıyız pozları. hadi oradan.
  • jo alvesin gelişi sonrası nondanın gördüğü muameleyi görüyor anladığım kadarıyla. hafta itibariyle türkiye ligi gol kralıdır.
  • eğer bu takımın, dolayısıyla kendisinin başarılı olmasını istiyor, gereksiz kutuplaşma iddiaları gerçeklik değeri taşımıyor ise, çıksın açıklama yapsın. böyle bir şey yok, hepimiz bu takımın başarısı için ter döküyoruz desin, kraldır. parayı basıp bonservisini alırız.

eğer sırf yabancı olduğu için iyi niyetli yeni takım arkadaşına karşı çocukça kıskançlık krizlerine kapılıp, onun kadar takdir edilmediği ve pohpohlanmadığı için aşağılık kompleksine sahipse defolsun gitsin dar vizyonlu adam.

umut bu takımın çalışkan topçularından, severim kendisini, ama takımda derinden huzursuzluk yaratacak kişilerle ilişkilerin derhal kesilmesi gerekir. profesyonel futbolcularsınız, iki dakka adam olun.
  • iyi oyuncu. biz alışkınız böyle yeniçeri hareketlerine. tam tasfiye ettik elemanları, barış gitti servet gitti mustafa gitti ayhan gitti arda gitti diye sevinecektik umut, dur allah aşkına.
  • benim gibi vefasız galatasaray taraftarları tarafından eleştirilen oyuncu.

- beşiktaş maçı. galatasaray bonus kartımla 12 taksitle aldığım kombinem cebimde kız arkadaşımın ve annemin tüm baskılarına rağmen maça gittim. hasta olmak üzereydim çünkü. gitme bu sefer dediler, duymadım bile. giderken gs store'dan ufak çaplı kendimce bir şeyler de aldım. ikinci yarı ayaklarımı hissetmiyordum. dondum amk. bir de bağırmaktan sesim de gitti. hiç siklemedim. maçı kazanmıştık, benden mutlusu yok. balık istifi gibi sıralar, itiş kakış metro, metrobüs derken 12 falandı eve geldim. 3 gün yorgan döşek, yeni yeni kendıme geliyorum. antibiyotikler dün bitti.

umut maşallah iyi gibi. taksitle alış veriş de yapmıyordur büyük ihtimal.

bu sabah saat 9, incirli metrobüs istasyonunda indim, işe gidiyorum. yüzlerce galatasaray taraftarı bursa'ya deplasmana gitmek için toplanmış. umut şimdi kulağında kocaman kulaklığı takılıyordur özel uçakta ama o adamlar daha evlerine sabah karşı kaçta varırlar, yarın işlerine güçlerine nasıl giderler kimse bilmez. ben gittim zamanında bilirim o rezilliği. işte o adamlar umut için çekmiyor bunları. umut'a bir umitinho'ya iki...

bana ne lan umut'tan, ondan bundan. onlar yüzünden mı sevdim ben bu takımı. yağmuru çamuru umut var diye mi yedim. arma için hepsi. gerisinin alayı umurumda olmaz. vefasızın kralıyım.
hesabın var mı? giriş yap