• su aralar ankaragucu formasi giymekte olan ortaokul arkadasim, yetenekli futbolcu. ayni zamanda ankara universitesi hukuk fakultesinde okumaktadir. umarim cok daha iyi yerlere gelecek.
  • bugün nazilli belediyesi ağlarına iki gol göndererek takımını galibiyete taşımış aslan parçası
  • tribündergi'ye röportaj vermiş http://www.tribundergi.com/…yir-hayalim-milli-forma
  • (bkz: mehmet umut nayır)

28 haziran 1993 doğumlu, ankaragüçlü genç forvet oyuncusu. 6 maçta attığı 5 golle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bu kardeşimiz. sağlam fiziği sayesinde iş yapar gibi görünüyor. tekniği de gayet yerinde. ankaragücünden ayrılmaz da ankaragücü 2-3 yıla süper lige çıkmayı başarırsa, kendisi de patlayacaktır. *

(bkz: buralar hep entry dolabilir)

edit 2015: biz çıkamadık ama kendisi süper lige çıktı :) ilk maçında golünü de attı kayseriye karşı. bu çocuğa dikkat edin, sağlam geliyor. yolun açık olsun dostum.

2018 edit: geri geldi, beraber lige çıktık ve kendisi şu anda ülkenin en büyük takımlarından birine gitti. işi çok zor ama imkansız değil. kendisinden çok yüksek skor katkısı beklemeyin ama verimlidir. elmander tarzı bir topçudur. ankaragüçlüler seni seviyor, tekrardan yolun açık olsun dostum.
  • bugün ilk defa canlı izlediğim futbolcu. fiziği gerçekten çok kuvvetli, omzundan sakat olmasına rağmen neredeyse bütün hava toplarını bir şekilde sağa sola indirdi veya kontrol etti. golünü zaten kornerden gelen topa kafa vuruşuyla attı. ayağına oldukça hakim, sert topları bile oldukça iyi kontrol ediyor. izlediğim kadarıyla tek handikapı hızı gibi görünüyor, bir parça daha hızlanabilirse milli takım seviyesine kadar çıkabilir.

şu anda rahatlıkla süper lig takımlarının yarısından fazlasında oynayabilecek seviyede. hele de yanına hızlı ve driplingi olan bir yardımcı forvet verilirse inanılmaz iş yapar. mesela karabük'te bir düşündüm kendisini, lua lua ile birlikte inanılmaz işler yapabileceği izlenimi edindim.

şansın yaver gitsin çocuk.
  • gelecekte büyük topçu olsa da olmasa da en kötü ihtimalle bank asya'nın kalburüstü forvetlerinden biri olacak hukukçu futbolcu.
  • süper ligte ilk golünü atmış hukuk öğrencisi.
  • şuaralar yeni malatyaspor formasıyla gayet iyi performans gösteren forvet. osmanlıspor' dan kiralıkmış. iyi forvet iş yapar süper lig'de.
  • 2016-2017 sezonunda göztepemizin formasını giyecektir.
    camiamıza hayırlı olsun.
  • göztepe'de adis jahovic'in gerisinde kalsa da fırsat bulduğunda golünü atan ve işini iyi yapan bir futbolcu olmuştur. bandırma'ya 2 gol birden yazdı bugün.
hesabın var mı? giriş yap