şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: unimetal)
 • istanbul yeni havalimanı duty free'sini işletecek olan firma.

  geçen yaz *istanbul yeni havalimanında açılacak yeni duty free için binlerce kişiyle görüştüler. eylül'de eğitim, ekim'de iş başı dediler. sonra havalimanı önce aralığa sonra mart başına, daha sonra nisan ayına ertelendi. bu durumda onların tabii ki bir suçu yok. çünkü havalimanı yetişmedi, mağazaları yetişmedi vs.

  ancak toplamda 3 görüşme yapılarak girilen bu iş için, 2 görüşmeyi başarıyla geçmiş (2. görüşmeye online ingilizce sınavında başarılı olanlar çağırılıyor) kişilere hala maaş teklifi yapmamış firma. sadece 2. görüşmeden sonra havalimanı açılışında aksama olması neticesinde, 2 ayrı zamanda sms yoluyla olumlusunuz bizden haber bekleyin şeklinde mesaj aldık. bu süre zarfında başka firmalardan gelen görüşmeleri reddettik.

  nisan'da havalimanı faal duruma geçecek ama hala ses seda yok! kendilerine ulaşmak imkansız. tavsiyem, bu firmaya güvenip diğer iş görüşmelerinizi boşvermeyin.

  edit:
  asgari ücret teklif edildi.
 • teklif edilen maaşları duyunca başvurulan pozisyonları merak ettiğim firma. maaş+prim+üç ayda bir çift maaş mı nedir?
 • anlamsız fiyatlara sahip duty-free. gerçekten akıl alır gibi değil. içki fiyatları bile pahalı. diğer ülkelerdeki fiyatlarla mukayese bile edilemez. kiev'de adamlar yerli içkisinin litresini 5 euro olarak satarken! bizim ülkemizde litrelik rakı indirimli haliyle 17! euro olarak satılıyor. yazık ki ne yazık...
 • icinde bulunmaktan zevk aldigim, calisma kosullari ve yaklasim sekilleri olarak turkiye’de ilk 10 firma arasina girmeye layik ayrica ali bey gibi degerli bir ceo’ya sahip sirketim