• "bik gibi ilmiş şirki iğrinç"

hasssssssiktir lan ordan amk ergeni. bok gibi olmuşmuş. bu amk tipleri de böyle yav. güzel olan bi şeyi beğenmek bunlara koyuyor adeta. güya farklı olacak arkadaş, aykırı olacak. eziklik bu başka bi şey değil.

şarkı orijinal haliyle de cover'ıyla da muhteşem olmuş. ikisini de tebrik ederim.
  • pamelalı versiyonunu çok beğendiğim şarkı. umarım underrated kalır da aağda solda duyup tiksinmem.
  • gelmiş geçmiş en güzel arabesk fantazi neyse o türden bir şarkı, yıl 2013 hala bazı bazı açıp dinlerim zaten ümit besen'i de pek severim, sözleri şöyle;

daha dün yanimda kollarimdaydin
    boynuma sarilip öper koklardin
    seviyorum derken hep özlüyorken
    simdi neden bana yabancisin sen

seni unutmaya ömrüm yetermi
    dön desem tersine dünya dönermi
    gururum askima öyle düsmanki
    geri dön beni sev, dön diyememki

benim kaderimde ayrilkilar var
    kime baglandiysam ayrildi yollar
    sevmedim kimseyi ben hic bu kadar
    benden ayrilmaya yemininmi var

seni unutmaya ömrüm yetermi
    dön desem tersine dünya dönermi
    gururum askima öyle düsmanki
    geri dön beni sev, dön diyememki

dinle bi ama;
    http://www.youtube.com/watch?v=7q6jsigxv70
  • ümit besen'in 1997 tarihli hadi git adlı kasetinin üç numaralı şarkısı. söz ve müziği ümit besen'e ait olan bu şarkının sözleri şu şekildedir:

daha dün yanımda kollarımdaydın
    boynuma sarılır öper koklardın
    seviyorum derken hep özlüyorken
    şimdi neden bana yabancısın sen

seni unutmaya ömrüm yeter mi
    dön desem tersine dünya döner mi
    gururum aşkıma öyle düşman ki
    geri dön beni sev dön diyemem ki

benim kaderimde ayrılıklar var
    kime bağlandıysam ayrıldı yollar
    sevmedim kimseyi ben hiç bu kadar
    benden ayrılmaya yeminin mi var

seni unutmaya ömrüm yeter mi
    dön desem tersine dünya döner mi
    gururum aşkıma öyle düşman ki
    geri dön beni sev dön diyemem ki

ayrıca şarkının "seni unutmaya ömrüm yeter mi, dön desem tersine dünyaaa..." bölümü ümit besen'li ülker rondo reklamında kullanılmıştır.

(bkz: itinayla soru eki mi dersleri verilir)
  • sıkışınca arabesk şarkı cover'ı yapan şarkıcılara / dansözlere / haber spikerlerine tavrımız belli.

sevmiyoruz.

ümit besen'i zaten severiz, pamela'da çok sevdiğimiz biri olduğu için şarkıya korkarak yaklaştık.

kadınla adam resmen, "yapacaksanız böyle yapacaksanız" demişler, eseri çok güzel icra etmişler.
  • ümit besen'in pamela ile birlikte tekrar yorumladığı parça. ama bu hali baya güzel olmuş.
  • lan olm bu ne böyle? allahtan evli barklı adamım. aşk acısı çeken adamı alkol komasına sokacak güçte bir şarkı. hele bir de pamela girmiş işin içine...
    filmlerden önce uyarı sembolleri var. bu şarkı öncesi de insanlar uyarılmalı bence.
  • pamela ile ümit besenin düet olarak çıkardığı über şarkı.
  • pamela'lı versiyonu sabah sabah bir şekilde karşıma çıkıp bitirmiştir beni. ki bu tarz şarkıları dinleyen biri değilimdir. bütün özlenmişliklerim için oturup rakı içesim geldi ki rakı içmem aslında. o derece sözlük.
  • ta 2016 yazında çıkmasına rağmen yeni duyduğum ve arabesk marabesk demeden dinlediğim, insanı hallaç pamuğu gibi yerden yere vuran şarkı.

pamela'nin back vocallerdeki tiz sesine bittim.
hesabın var mı? giriş yap