şükela:  tümü | bugün

yukarıda ki entry'lerimde de belirttiğim gibi, eğer bu oruspu çocuğu uçurulmazsa ben yazmayacağım. zaten her geçen gün kalitesi düşen bu yerde bu olaydan sonrada yazmanın bir manası yok

tekrarlıyorum; bu ciğeri 5 kuruş etmez şerefsizi de uçurmayacaksa o sözlük yönetiminin de amına koyuyum. nokta net!
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. aslında bu tür ruh hastalarını sadece sözlükten temizlemek yetmez. ifşa edilip reel hayatta da cezalarını çekmeleri lazım. boşuna dememişler "hayatta binbir çeşit orospu çocuğu vardır. en namuslusu anası orospu olandır" diye.
  • vakit kaybetmeden, daha fazla hastalıklı fikirlerini belirtmesine olanak tanınmadan yapılması gerekendir. modlar bu lavuğun yaptığı özgürce fikir belirtmek değil düpedüz nefret suçudur. gereğinin yapılması gerekir.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanyadır, entry silmekle olmuyor.

şimdi çıkıp her fikrini beğenmediğiniz yazarın uçurulmasını isteyemezsiniz diyenler çıkacak ama bu delinin söyledikleri fikir değildir. kocasız kalan bir kadın ve babasız kalan yetimler üzerinden kendini tatmin eden, gelip buraya yazan sapık ve potansiyel katildir.
  • nefret içerikli sapkın yazılarından dolayı desteklediğim kampanya.
  • gerçekten uyusturucu ticareti yaptıgı mesajlardan falan anlasılırsa uçurulsun ama yaptıgı yorumdan dolayı degil; halkımızı görelim bilelim ve tanıyalım anlamında bir örnektir kendisi. bu tür malukat ile birlikte aynı havayı soluyoruz, bilin ve ona göre davranın.
  • sozlugun aykiri seslerin olmasi gereken, uc bakis acilarina yer veren bir platform olmasini savunuyorum. hatta bugune kadar engelleme fasilitesini kullandigim yazar sayisi -1- yaziyla bir.
    bana ana avrat sovenler de dahil kimseyi engellemiyorum.

ancak bu ahlak yoksunu mahlukun entry ya da bakis acisi dusunce ozgurlugu ile bagdasmaz benim nazarimda ve sozluk yonetiminin kendisini ucurmasini bekliyorum.
  • alenen canavanca duygularını yayan bir itin uçurlması için başlatılan kampanya. katılıyorum. çok sinirliyim. çok tepkiliyim.
  • +1500 ile katıldığım kampanya.. deşifre edilip, toplum içinde de görüldüğü yerde kendisinden kaçılmasını arz ederim ki, böyle vahşi ruhlu canavarlar yeni bir can katline sebep olmasın..

tanım: bir katili masum sayıp, ölenlerin kalanlarına tecavüzü hak gören hasta ruhlu birinin ihraç talebi..