• maslak 42'de açılmış küçük, butik bir spinning salonu. daha çok yeni olan deneyimlerim dolayısıyla söyleyebileceğim şey, pek bir şukela gözüktüğü yönünde.

tüm sistemi online kurmuşlar, spinning hariç tabii.
  • ataşehir şubesi de açılmış muhteşem hocalara sahip olan spinning merkezidir. ayrıca pt dersleri de verilmekte olan bu tesisimizde eğlenerek spor yapmanın ne demek olduğunu öğrendik, resmen bağımlılık yaptı. eski bir voleybolcu ve antremanlardan çok aıkılıp bırakan biri olarak net tavsiye ederim.
  • bugün derslerine ilk defa katıldım. gerçekten çok iyiydi. daha önceden de spinning derslerine katılmıştım ancak buradaki atmosfer ve hoca çok iyiydi. öğle arası olmuş, işten çıkmışsınız ofisin soruları, sorunları kafada dönerken, sizi çok farklı bir ambiyansa sokuyor. bayıldım.

edit: bir süre sonra bu işin sağlıksız olduğuna kanaat getirdim ve bıraktım. evet kafa dağıtıyorsun, eğlenceli ama işin sağlık tarafı bana uymadı.
  • şöyle bir rahatsızlık var: her dersin çıkışı foto, video çekiyorlar. hele ders bitiminde kapıdan çıkarken hiç haberiniz olmadan videoya almaları en talihsizi. sormuyorlar ki arkadaş biz istiyor muyuz foto çektirmek ya da videoya çıkmak. sonra instagram'da kabak gibi yayınlıyorlar, hem story'de hem direk sayfasında. belki düşünemiyorlar ancak insanlar bunu yayınlamak istemeyebilirler!
  • ankara atakule’de açılacak spinning salonu.

tanımı geçtiysek. olum siz neyin peşindesiniz lan. neden açmıyorsunuz ankara şubesini. derdiniz nedir. delirtmeyin açın artık.

bitir hoca artık bitir. bu nedir ya. bak bu ocak sonunda bekliyoruz hadi.
  • kızkardeşimin hadi demesi ile demo dersine gittiğim, sonrasında 20'li paket almış olduğum müessese. kendi gittiğim spor salonundaki spinning derslerinin müziklerini beğenmediğim ve temposunu düşük bulduğum için hiç girmiyordum. aldığım paketi haftada bir olarak kullanıyorum böylece daha uzun süre kullanmış olacağım. kardiyo namına da farklı bir aktivite.
  • spor yaptığın bu yerin havasız salonu mevcuttur. keyifli hocaları vardır fakat o salonda saçma sapan bir hava
    bir önceki dersten kalan ter kokusu içeride beni benden almıştır tercih meselesidir.
  • ankara şubesi, atakule’de bu hafta itibariyle hizmet vermeye başlayan mekandır. denemek gerekir bence, baselife’ın spining dersleri artık tek düze olmaya başladı.
  • atakule'dekini spor salonu zannedip gittiğim avuç içi kadar spinning yeri. bende evin salonunu yourrak riders diye erkek kerhanesine çevirip gelen zengin kızlarından 5biner lira alacağım. sayelerinde imkansız diye bir şey olmadığını anladım.
  • "always remember why you started"
hesabın var mı? giriş yap