• bilgisayar oyunu paravanlı yeni saadet zinciri.
  • internetten para kazanma sitesi. bir de tanıtım videosu hazırladım site için. internetten para kazanma işleri ile uğraşan arkadaşların bakmasını tavsiye ederim.
  • bir geri iki ileri mantığı ile çalışan sistemdir . kaybedecek birşeyiniz olmaz , biraz sabır neticesinde (10 ay) 2000 liraya kadar para kazanabilirsiniz tabi site kapanmazsa . çılgın tavuklar sitesini unutmayalım
    edit: site kapanmış, iyi ki uğraşmamışım
  • oynamayın arkadaşlar.şerefsiz yöneticilerle dolu.hrmen aciklayayayim
    oncelikle kullanici sozlesmesinden bahsedim.adamlar oraya yazmiski senin hesabini istedigimiz zaman silleriz ce sadece 5tl para veririz demisler.yani baştan dümen yapiyolar.
    2.olarak: ben hesap acmistim 2 gun once.2-3 tane saf inek almistim.bunlar toplam 600litre süt uretmisti.bende bu sutlerle yoplam 6 tane saf inek alabiliyodum.neyse 600litre sütü sata tıkladım.sütler satıldı ama hesabima 600utopya felmesi gerekirken hicbisey gelmedi.ondan sonraki gun 2 tane daha inek alayim dedim.ayni islemleri tekrar yaptim ve yine ayni hatayla karsilastim.
    destek kuttusuna mesaj attim boyle boyle oldu inek alamadim falan diye.adamlar bizi dolandiriyosun diyerek hesabimi sildiler,ban yedim.
    diyeceğim şuki,bu oyunun yoneticileri dolandırıcıdırr,hakkimi yediler.allah belalarini versin.
  • ne vakit ne de para harcatan %100 risksiz sistemdir. sebebini çok basitçe anlatmak istiyorum. bu sistem para kazanmak için ama siz güvenemiyorsunuz. ama fırsatı kaçırmak da istemiyorsunuz. o zaman benim gibi para yatırmadan(yatırımsız hesap) başlayacaksınız. ilk başlarda aldığınız ineklerden ütopya kazanamazsınız. o yüzden sistemin 2 saatte 1 verdiği bonusu alıyorsunuz. ilk başlarda (ilk seviye inek) 100üt olmak üzere bonuslar da dahil ütopyalarınız biriktikçe inek alıyorsunuz. süt üretiminizi arttırıyorsunuz. başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok. ben bonus alıyorum sonra telefon sayacını 2 saate ayarlıyorum. sayaç çaldığında diğer bonusu alıyorum. zaman harcamak yok, yatırım yapmak hiç yok. aylar sonra bana para olarak dönerse süper ki arkadaşlarımdan bir çok ödeme kanıtı var. dönmezse zaten kaybım yok.

sitenin kârı ne? benim tahminimce site reklamdan para kazanıyor. çünkü yatırım yapmadığınız takdirde 6-7 aydan önce para çekmeye başlayamazsınız. bu sürede sitenin reklamdan ve yatırım yapanlardan kazandığı miktar, dağıttığı miktarın çok üstündedir.

bence siteye kayıt olup başlayabilirsiniz.

edit:imla
  • an itibarıyla patlamış olan sitedir.

https://www.utopya.online/son/iade.php
  • sanal federasyon isimli oyunu açtıktan kısa bir süre sonra patlamış sistemdir. para iadesi yapılacağı söyleniyor. ama kim bilir ne zaman yapacaklar iadeyi. millet kredi çekip para yatırmaktan bahsediyordu. para yatıranları uzun ve sıkıntılı bir süreç beklediğine eminim.
  • paraları toplayıp kaçan site. iyi oldu emek olmadan para kazanılacağını sananlara.
  • site ıçmuş ama bu siteden inek alıp süt satma hayalinde olan arkadaşlar üzülmesin. uçan bu sitenin yerine yenisi açılmış. bunlar inek değil solucan satıp para kazandırıyormuş. çok para kazanacaksınız çok. siz yeter ki yeni açılan solucan sitesine üye olun. yerli ve milli solucan. ineklerden ettiğiniz zararı kapatırsınız.
  • televizyonda kapandığı haberleri çıkmış olan oyun. saadet zinciri tarzında olduğunu daha önce başlığın ilk entrysinde yazmıştım.

kazıklanmaya doyamayan kolay para meraklıları yine kaptırdıkları paraların arkasından ağlayıp zırlıyorlar. salaklar ciddi ciddi internetteki oyununun kendilerini zengin edeceğine inanmışlar. tam bir doğal seleksiyon örneği.
hesabın var mı? giriş yap