375 entry daha
  • bugün 14. izmir kitap fuarı'na gelmiş dergidir. neredeyse tam kadrolardı. fakat vedat özdemiroğlu tam sıra bize geldiğinde sigara içmek için gittiğinden kendisinden imza alamadım (zaten geçen seneden var, çok umursamadım *).
    ersin karabulut, barış uygur, ve memotembelçizer her zamanki gibi çok canayakındı. özellikle barış uygur neredeyse herkese farklı bir şeyler yazdı, herkesle ayrı ayrı muhabbet etti.
    yalnız orada bir adam vardı, saat 03.30'ken "05.30 oldu, uçağımız var" diyen. kendisi saatini izmir'in yerel saatine göre ayarlamadı herhalde...

not1: geçen seneden bile daha çok kişi kaynadı bu sene. en başta önümüzde 100 kişi falan varken, insanlar gelmeye başladıktan sonra 500 kişi oldu. zaten saçma sapan ufacık bir yer verilmişti koskaca uykusuz'a. sıkıştı herkes.
    not2: bir de yetkililere sesleniyorum, herkesi bir su almak için 10 dakika yürümek zorunda bıraktığınız için teşekkür ederim.
  • sosyalist kontenjanından yazarı yoktur sadece. solcu olmamalarından bahsederken doksanların leman'ına gönderme yapılıyor sanırım. ama orada da durum çok farklı değildi. politik görüşü belirleyen belli bir iki isim vardı sadece.
    yoksa ne ahmet yılmaz'ın ne selçuk erdem'in, ne kaan ertem'in politik bir karikatürüne rastlamadım.
    naif, sevimli mizahı gerçekten çok iyi yapıyorlar ama cidden özel bir siyasi birikimleri yok gibi görünüyor.
  • çoktan kutubunu seçmiş ve her şeye o kutubun emrettiği tepkileri verenler tarafından kutuplardan kutup beğenmekle suçlanan dergi. her olayda tarafsız ve tepkisiz kalacaklarsa neden mizah dergisi çıkarsın bu insanlar?
  • tecrübelilerle beraber umut vaad eden çizerler resmi geçidi. yumurtalar exclusive.
1307 entry daha
hesabın var mı? giriş yap