• fingirdeşiyor işte insanlar bu mesaj vasıtasıyla. ya ne olacağdı!
    bakın kimselerden saklamaya gerek yok, geceleri insanlar kabul ettiğiniz üzere daha bi duygusallaşabiliyor, garipleşebiliyor. sonra da flörtlere hoşlaşılan kişilere sevgililere böyle böyle mesajlar gönderiyor parmaklar!

soru garip, tamam yani evet eve geldin mi? aa sen mi geldin? vb. sorular gibi tırt soru ama muhabbet başlatıyor işte hacıt! ı-ıh uyumadım, aa sevindim ben de uyumadım ihihih. deyip gırla muhabbet açanlar bilirim gecenin bu vakitlerinde. ve hatta şu anda bile şu ülkede tonlarca adam/hatun yatağında yorgan altında fıtı fıtı bu mesajı atıyor karşı tarafa!

fingirdeşmeye başlama mesajıdır ivit.
  • cem yılmaz sayesinde eşe dosta sorulamayan soru.
  • acınası şirinselliği ve çaresizliğidir esas bu soruyu soranın durumu.
    kendini umarsızca salak yerine koyabilmenin başka bir yolu.
    uyumamış olması umulan insana sorulan sorudur çünkü bu.
  • --- spoiler ---

-''uyudun mu'' yaz.
    -niye.
    -ben uyumadım çünkü.

--- spoiler ---
  • cem yılmaz'ın mükemmel bir durum tespitine vecize olmuş sorudur. evet bu mesajların yüzde 99'u akıl yoksunu fikir sahibi uzuvlar tarafından teşvik edilse de yüzde 1'lik kısmı da kalp ile alakalıdır diye düşünüyorum. kısacası bu mesajın beyinle alakası yoktur.
  • gece gelen bu mesajı atan erkek ise; kendi can sıkıntısını giderme ihtiyacını benim uyku ihtiyacımın önüne koyacak kadar bencil olduğu anlamına geliyor. dolayısıyla cevabım ertesi gün “evet o saatte tabii ki uyuyorum.” olur.
  • içinde sevgi barındıran bir soru. sanki bir şey anlatmak istiyormuş ya da sesini duymak istiyormuş ya da özlemişsindir sonra ararsın ya da mesaj yazarsın: uyudun mu?
  • amacı bambaşka sözde soru cümlesi.

cevap "evet!" ise; fecii şeyler olacak demek. olaylar, olaylar. meali: "triplere doymadım. bir süre daha devam edeceğim!"

cevap "hayır..." (üç nokta mühim, kilit işaret) ise; üç dakika, üç saat... işte üç vakte kadar küskünlük bitecek.
  • bu soruya evet diye cevap vermekten psikopatça bir zevk alıyorum.. işte öyle bir soru..
  • 'aa saclarini mi kestirdin?','sen mi geldin?',iceri sirilsiklam biri girince 'aa yagmur mu yagiyo?..'tarzi cevabi alenen belli soru misali..
hesabın var mı? giriş yap