• aşağıdaki videoda görülen, uyuşturucu taşıyan denizaltını yakalamak için üstüne atlayıp kapağını yumrukla açan çılgın amerikalı özel kuvvet askeri. kask kamerasıyla olayı kaydeden askerin sürekli “atatürk parkı” diye bağırması da dikkat çekici bir detay.

https://twitter.com/…tatus/1149295512023158784?s=21
  • suyun altına dalma kabiliyeti olmayan diy denizaltıya atlayan askerdir. denizaltı demek de ne kadar doğru bilmiyorum, şnorkeli var dışarda, zaten batamaz su altına.

edit: @drummerlizard uyardı, submersible yazıyormuş, dalabilebilir de, bilemedim, nükleer olamayacağı için jeneratör-bataryalı olabilir.
  • bizim askerde normal olmayan bir bebe vardı. -gerçi orada hangimiz normaldik ki- onu hatırlattı bana. biz tankçıydık, tankçılığı da bilenler bilir, baya sıkıntılı bir süreçten geçiyorsun askerlik boyunca. herkes darlanmış vaziyette. bu da cengaver bir kardeşimiz. bir gün spordan falan yırtmak için deli ayağına yattı dayak yedi. o tutmayınca başka bir gün inandırıcı olsun diye başka bir yol izledi. tank garajında tanklara bakım yapıyoruz. güneşin alnında kıbrıs'ın çölündeyiz. komutan da özellikle bununla biraz uğraşınca bu dellendi. "yeter artık gontanım!! delirdim ben yeter!!?" dedi ve bir anlık duraksayıp tanka kafa attı... tankın dışı 80mm dolu demir. duvara kafa atmaya benzemez. o duraksadığı anda devam etmemeliydi ama çocuğun aklında sertçe 3-5 kez kafa atmak vardı tanka. inandırıcı olmalıydı. çocuk tanka kafayı attı, ikinci kafayı atamadı. çocuğu hastaneye kaldırdık.

demem o ki; tank sürmek çok zevkli bir şey.
  • enteresan bir olay. böyle videoları izledikçe mutlu olan bir tek benmiyim ya
  • atatürk yoktu düşman çoktu atatürk geldi düşmanı yendi diye bağıran asker
  • -aşkım bi atladım denizaltına iki yumrukla kapağını açtım
    +abart abart
    -vallaha abartmıyorum kızım ya atladım
  • amerikalı olduğunu bilmesem mustafa kemalin askeri sanırdım.
    (bkz: atatürk parkı)
  • yumruklamak olmayan eylem. adam aracın "kapısına" vuruyor. "bindik içeri giriyoruz, akıllı olun" diye.
hesabın var mı? giriş yap