• karşıda araç varken yakmayı normal karşılayanların olduğunu da gördük. adam bir de utanmadan rahatsız olanlara düşük iq demiş. sanırım şoför olan herkes kimin düşük iqlu olduğunu tahmin eder.
  • denediğim ve enteresan bir sonuç aldığım eylem.

akşam trafiğinde şehir içi yolda beni arkadan takip eden bir araç uzunları yaktığı için neredeyse 20 dakika boyunca yansımadan dolayı hiçbir şey göremez hale gelmiştim. sağa çekip geçmesini bekledim. geçtikten hemen sonra arkasına takılıp bu defa da uzunları ben yaktım. 1 dakika bile geçmeden pencereden el kol hareketi çekmeye başlamıştı.

coğrafyamıza özel olan "ben yaparım ama sen yapamazsın" düşüncesinin en güzel örneklerinden biriydi bu.
  • şahsen uzun yolda karanlıkta sakin trafikte uzunlarımı yakarım. karşıdan araç geldiğini farkettiğim an uzunları kapatırım.
  • "karşımdan araç geliyorsa bile ouf yha sanane be slk yakarım uzunları" diyor mal değneği. sizin gibi saf kötüler yüzünden kazalar oluyor. umarım bir gün uzunlar göt... pardon gözüne gözüne girer de anlarsın karşındakinin halini.
  • (bkz: #130895747)

keşke arabanın basic özelliğini kullanmadan önce beyninin basic özelliklerini kullanmayı öğrenseydin be oğlum :)
  • ben de bu uzunlarini kapatmayan orul orul o. cocuklari kim diyordum.

oğlum, yeni kural mı çıkaracaksın lan, uzunlar etrafinda arac varsa kapatilir, kazaya sebebiyettir, suçtur.

özgüvene bak, hırbo.
  • anasına avradına bacısına küfür yemeyi sevenlerin karşıdan araç geldiği halde uzunları yakarak sürmeye devam ettiğini öğrendiğimiz başlık.
  • uzunları yakarak arkamdan gelip beni kör eden aptallara genellikle yaptığım eylem.
    hız kesip sağa çekilip beni geçmesini sağladıktan sonra uzun bir süre uzunlarım açık arkasından gidip yaşattığını yaşamadan evine göndermiyorum.
  • ders vermek değil de "gardaş şunu kapat la amuğa koydun gözlerin" tarzında kibar bir yaklaşım olarak da algılanabilecek zararsız eylem.
  • bir işe yaramayan olay. çünkü anlamıyor amk andavalı. bu orospu çocuklarından gına geldi artık ya. hay o uzunlar açık gezen kafanızı sikeyim. hay o merceksiz farlarınıza taktığınız sikindirik led ampüllerinizi sikiyim. hay o aliexpress'den getirttiğiniz ayarıyla alakalı bi sikim bilmediğiniz osramları, philipsleri sikeyim ya. ulan bir gün kaza yapacağız sizin yüzünüzden.

amına kodumun mallarına uzunları yaksan da anlamıyor. çünkü kimisinin yapacağı bi şey yok adam kafasına göre led'e geçmiş, hiç düşünmüyor benim farım mercekli cam değil karşıdakini kör eder. amk cellosu. siktir git binme arabaya o zaman ya da taktığın fardan haberin olsun. uzunlar açık gezen mallar ayrı alem. ulan ne delirmişim bu konuya. yetti artık be amk.
hesabın var mı? giriş yap