• şehzadelerin büyüme döneminde yapılsa olurdu da şimdi birden bire yaşlandırılması olmaz, meryem uzerli bu kaprisi nedeniyle gizli ambargoya maruz kalır iş miş bulamaz.
  • pek olmamış bir seçim. muhteşem yüzyılın yoğun iş temposu dağ gibi gencecik kadını hastanelik etti. vahide gördüm kanser gibi ciddi bir hastalıkla mücadele ederken bu işin altından nasıl kalkacak. üstelik seyircinin beklentisi çok yüksek. kadın sağlığından olacak.
  • güzel kadın olmamasını geçtim, bana göre öyle ahım şahım bir oyunculuğu da olmayan vahide gördüm'ün mason localarının, rothschild ailesinin, silah lobilerinin ve hatta bizzat amerikan başkanı'nın filan adamı olduğuna inanmama ramak kalmasını beraberinde getirecek durumdur. ne vahide gördüm fetişizmi varmış kardeşim sanat camiasında.
    melek baykal 1 vahide gördüm 2.
  • sanatcisinin isteklerine aldirmayan yapimcilarin, param yokmu istedigim gibi cozerim; onu kovar yenisini transfer ederim deyip bu halki salak yerine koyarak buldugu bir cozum, nolcak!
  • umarım meryem uzerli durumun vehametini görür ve kendisini toparlayıp döner dedirten olaydır.

meryem uzerli, hürrem karakterine o kadar yakışıyor ki yerine öz kardeşi gelse yine beğenmem. tek istediğim eğer gerçekten bu yoldan dönüş yoksa dizi bitirilsin veya 3 4 ay meryem uzerli'ye süre tanınsın ağırdan alınarak çekilsin.

belki diyeceksiniz herkes onun keyfini mi bekleyecek;ancak kaliteli ve dünya çapında yer etmiş bu yapım için etmek zorunda. ayrıca sağlık bu, keyif değil, başka bir şeye benzemez. ben 120 dakika izlerken yoruluyorum, röportajda sevgilisinin anlattığı çalışma temposuna bakılırsa 3 sene başrol olarak iyi bile sabretmiş kendisi.
  • muhteşem yüzyıl benim için bitmiştir bir daha da izlemem dedirten olay. olmaz öyle şey, meryem geri dön ! vahide gördüm şahane bir oyuncu orası tartışılmaz ama ne büyük yapımların başrol oyuncusu değişikliği yüzünden ne hallere geldiğini hepimiz gördük. ki muhteşem yüzyıl onlarca ülkeye satılmış uluslararası bir proje. bu değişiklik ile de çok fazla kan kaybedeceği kesin. umarım bu haber doğru degildir yoksa meral okay'ın kemikleri sızım sızım sızlayacaktır. kendisi dizinin cast aşamasında halit ergenç kabul etmese diziyi çekmeyecektim diyecek kadar oyuncu seçiminin üzerine titreyen bir senarist olduğunu defalarca göstermişti. şimdi arkasından dizinin bu hallere düşmesi oldukça trajik.. umarım böyle bir değişiklik gerçekleşmez.
  • meryem uzerli olmadan dizinin reytingleri çok pis düşer bence, hiç zorlamasınlar kadın gidecekse bitirsinler diziyi.
  • çok zor bir karar olmalı kendisi açısından. keza karşısında çok yüksek beklentileri olan kemik bir izleyici kitlesi olacak. üstüne çıkması gereken de çok iyi bir performans.. zaten sezon sonuna gelmiş bir dizide böylesi radikal karar alan yapımcılara da şaşırıyorum. bırakın meryem dinlensin! dizi 15 yıl ötelenince sadece hürrem mi yaşlanacak? görümceleri aynı mı kalacak?
  • "oğlumu veğğrin bağğna" repliğini yaparsa benim kabulümdür.
  • harem dizisindeki zührem ya da bir aşk hikayesi dizisindeki eda varken çok yanlış yapılmış seçimdir.
hesabın var mı? giriş yap