• ilk duyduğumdan beri saçmasapan bulduğum hadise.. lan eril kişi sokuyo hatun kişi zevke geliyo erkek boşalıyo hatun da orgazm oluyo veya olmuyo birader.. olay bu.. istatistikleri aç bak kaç tane türk kadını gerçek orgazmı yaşamış ki hayatının herhangi bir döneminde ki sen böyle amdam götten orgazmlarla kafalarını daha çok karıştırıp "la gııı bizim bey dün bana fena geçirdiiiüüüdüüü bööle nebülüm bi rahatlama geldi terledim merledim ama vajinalmıydı klitoralmiydiii annamadum gittti gıııı" gibi buhranlara sürüklüonuz ki...kadınların "biz acıyı da tatlıyıda yoğun yaşıyoruz şekerim bide biz varya belli etmiyoz ama sizden seks esnasında, tam olarak hesapladık 12.2566698 kat daha çok zevk alıoz teeehy teeehy" triplerinin bir çeşitlemesi.. vajinal orgazmmış... peeehhh... lan afrika kabilelerinden bahsetmiyorum, bu ülkede bile cinsel organının ne işe yaramadığını bilmeden gerdek gecesine girenler var bee.. neyse lan banane.. ben sikerim arhadaşımm...!!
  • cinsel deneyimin en üst düzeyidir. gerekli uyarı uzun süreli yapılırsa şiddetli ve yoğun geçer.
  • hanim kizlarimiz, yasadiklari orgazmin vajinal mi yoksa klitoral mi oldugunu kücük bir deney ile anlayabilirler.

efendim, sevisirken, ön sevismeyi yeterince uyguladiginiz kanaatine eristiginizde vajinal orgazm denemesi icin erkeginizin sirt ustu yataga uzanmasini rica edin. kendiniz de, yine sirt ustu vaziyette üzerine yatin ve iliskiyi bu halde sürdürün. her ne kadar yaban ellerde "zenci" diye tabir edilen erkekler bu zor pozisyonda daha derin bir duhul saglayabilirse de, biraz cabayla acik renk tene sahip daha mütevazi beyefendiler de benzer etki yaratabilirler...

tahmin edebileceginiz gibi, bu pozisyonda klitoris herhangi bir baskiya maruz kalamayacagi icin eger bir orgazm yasarsaniz bu kesinlikle penisin vajina duvarlarina uyguladigi baski sayesinde olacaktir. bu sekilde orgazm olabilen bir hanimsaniz, gönül rahatligi ile "ben vajinal orgazm olabiliyorum" diye sevinc cigliklari atarak sarsila sarsila bosalabilir, bunu dost meclislerinde nese icerisinde anlatabilirsiniz.
  • breh breh bu vajinal orgazm öyle bir şeymiş ki sözlük bayanlarını da aşıp tüm sözlük baylarının derdi olmuş,
    öyle inleyin hanımlar böyle kasın kendinizi hanımlar,deneyimleyemiyorsanız şöyle salaksınız
    yahu ne kadar çok haydar dümenimiz varmış da haberimiz yokmuş

(bkz: el insaf)
  • tanıdığım hiçbir kadının yaşamadığı ama tanıdığım tüm kadınların erkek arkadaşlarının eski kız arkadaşlarının yaşadığı efsane gibi birşey. ya tüm kadınlar yalan söylüyor, ya tüm erkekler ya da tanıdığım kadınlar arasında eski kız arkadaşı süper orgazm olan erkeklerden birinin eski kız arkadaşı olana denk gelmedim. bir yerde bir yanlışlık var ama nerede?
  • tanıdığım hiçbir erkeğin yaşamadığı efsane. ben de yaşamadım mesela.
  • kadın üzerinde kurulmuş modern bir baskı aracı. klitoral ya da anal olanından hiçbir farkı yoktur ki freud'un kukusu dahi yoktu.
  • sığ biri olarak klitoral olanından ne farkı var anlayamadığım orgazm çeşidi. tek anlayabildiğim sürekli erkeklerin üzerine ahkam kestiği bir mevzu olduğu. orgazm taklidi yapan bunca kadın olunca olacağı bu tabi ki.
    burdan vajinal orgazm olmamış/olamayan kadınlara sesleniyorum rahat olun, adım gibi eminim ki böyle bir fark yok. siz kafanızı bu ayrıma taktıkça cinsel ilişki sırasında klitorisinizi stimule etmekten erinen erkek arkadaşınızla cinsel hayatınız daha da kötüye gidecek. nasıl hoşunuza gidiyorsa öyle takılın, kendiniz kendinize dokunun. eksik değilsiniz, hasta değiliniz, frijit hiç değilsiniz.
  • türk kadınlarında görülme sıklığından bahsedildiği sürece, görülme sıklığı gittikçe azalacaktır.
hesabın var mı? giriş yap