• van gogh tabloları amsterdamda amk fransada değil ki
  • van gogh'un zonguldak karaelmas üniversitesinde okurken part time çalıştığı kaportacıda yaptığı tablolardan bihaber olanların dalga geçtiği durumdur. tabi o zamanlar ünlü değil, ustası lan goooğgh bırak tuvali de şu şahin'e parça boya at laağn diye bağırır tabloları da dükkanın arkasına atarmış ama sonradan van gogh kıymete binince herkes payını alma derdine düşüyo böyle.
  • van gogh tablolarını, tükenmez kalemle dokunarak gösteren bir adamın iddiası.
  • öncelikle troll diyarı zonguldak'tan selamlar...

lan ne şehir be arkadaş...
  • ya benim memleketim de son 2 senedir bir acayiplik var. adanayla samsunla yarışmaya başladık. vallahi böyle değildi emekli şehriydi en fazla 10 kasım da ayakkabı boyacısı cocuklar 9.05 de boyamayı bırakır saygı duruşuna geçer manşet olurdu. ya da zonguldakspor maçında olay çıkar kavga gürültü haberleri paylaşılırdı.ne zaman ki bu pandemi cortladı bizim insanımıza sihirli değnek değmiş gibi sapıtmaya başladılar.
  • memleketimin kaportacısı bile resim koleksiyonu yapıyor. çok ilerledik lan biz, ben geri dönüyorum.
  • "dünyada ve türkiye'de ilk defa bu tablolar benim elime geçti"

bu nasıl bir açıklama yav? dünyada ilk defaysa zaten türkiye'de de ilk defadır. ama kimsenin eline geçmeden nasıl senin eline geçmiş olabilir?

tanım: açıklamadan da anlaşılacağı üzere van gogh'un dahi ömrü boyunca eline geçmeyen ama ona ait olduğu iddia edilen tabloların zonguldak'ta bir kaportacıda çıkması.

edit: ayrıca tablo öyle mi tutulur ayı?

yine aynı edit: yok abicim yemezler, cidden.

başka bir edit: 6 tablo için 450bin dolar teklif edildi ama vermedik = xxx abinin char'ına bmw teklif ettiler ama vermedi. algı yaratmak için uydurulmuş bir yalan.

aktroll editi: bi üstteki kişinin sözlüğün azılı aktroll liderlerinden biri olmasına karşın yazdığı entry'de sonuna kadar haklı. bu konunun nurettin nebati ile ne ilgisi var aq? hasta mısınız olm siz?
  • kaça kitlediler acaba bu enayiye tabloları van gogh'un orjinalleri diye
  • bu kaporta ustaları genelde suyla çalışan ya da sonsuz enerji üreten motor falan bulmuyorlar mıydı? iki farklı haberin metni mi karıştı, van gogh ne alaka? sadece türkiye'de görülebilecek bir olay.
hesabın var mı? giriş yap