• doktor raporunda helikopterden atılma yazması olayı helikopterden atılma yapıyor demek. şimdi en yakın acil servise giderek sonuçlarına katlanmak şartıyla istediğinizi yazdırabileceğinizi öğrenmiş bulunmaktasınız. bıçaklandım, düştüm, hayvan tepti v.b. olaya dair iddianız neyse aynen yazılır. hatta geçenlerde absürt hasta beyanları yazılı muayene belgelerine denk gelmiştim bir yerde. bir tanesinde 'başı ağrıyor gibi ama ağrımıyor da gibi' benzeri bir şey yazıyordu, sanırım kuantum fiziğine selam çakar nitelikte bir ispat olmuştur bu durum, tabi hemen mezopotamya eşek ajansınca bir haber, bunu okuyan cern'de bir bayram havası..

yani 2020 yılı bitmek üzere, iyi yada kötü bir şeyin videosu yada fotoğrafı yoksa %99 yalandır artık öğrenin şunu. o eşek siken kıt akıllılar 24 saat kamerayla geziyor devletin açığını yakalarız belki diye. gözleri kırmızı bir adet adam, etil alkol mü içmiş, dayak mı yemiş, ülkemize ait fotoğraf mı belli değil. inanmayın artık her duyduğunuza. bu eşek siken kıt akıllıların yaptıkları dezenformasyonları unutmayın.
  • edirne'nin içinde yalan olduğunu söylemek kolay ama, dışındakileri inandırma konusunda, aynı şeyi söyleyebilir misiniz. ben yurtiçinde yapılan dezenformasyon çalışmalarından korkmuyorum. yurtdışına servis edilmesi, beni endişelendiriyor. çünkü, orada bunu çürütecek bir altyapımız yok. israil tüm yaptıklarına rağmen, etkili bir lobi kalkanına sahip olduğu için, en az tepkiyi çekiyor. bizim dışarıda neyimiz var. bizim gözardı ettiğimiz detaylar, avrupada aleyhimize dönüyor. osmanlı yüzlerce yıldır, avrupaya kapalı kapılar ardından baktı ve son zamanlarında, bunun bedelini ödedi. küresel boyutta elektronik iletişimin olduğu bu zamanda, bizim kapalı kapılar ardından bakma gibi bir lüksümüz yok.
  • yalan olmasa gerçek olsa bile bu başlık yine açılacaktı. çünkü iki tarafta da körü körüne bir birbirlerine nefret besliyor. ülkemizin en büyük iki sorunu

* her fırsatta hükümeti korumak kollamak.
    * her fırsatta hükümeti suçlamak

şu iki grup giderse belki birşeyler değişir. eminim buna.

bu arada bir fotograf gördüm konu ile alakalı. uçaktan düşen 2 kişi. hiç araştırmadım gerçek yada yalan olabilir emin değilim. o yüzden paylaşmak istemiyorum.

anlatmak istediğim hiç bir şeyden emin olmadan atıp tutmayın.
  • acil servisteki raporla adli tıp uzmani ya da profu nun raporunu bir tutan malları dikkate almamaniz gereken başlık, adlı tip bu işler için çalışan bir bilim dalıdır sizin tahminlerinize kapalıdır
  • vallahi fethullah gülen'in hayatını yazan adamı, fetöcü polisler domuz bağıyla denize helikopterden atmışlar.

yine istediğiniz gibi batıda. başka verelim mi? hayır, diğer zamanlar canlı bombacı savunan adamlar gelmiş, sınıf mı siktir et utanmazlığı yapıyor.
  • "van’da 11 eylül’de gözaltına alındıktan sonra işkence iddialarıyla gündeme gelen osman şiban ve servet turgut’un, "helikopterden düştüğünü" hastane raporu doğruladı.

van eğitim araştırma hastanesi’nin epikriz raporunda osman şiban’ın ‘helikopterden düşme sonrası yaralanma’ şikayetiyle yoğun bakımda tedavi edildiği belirtildi. raporun şikayet bölümünde ise ‘yüksekten düşme sonrası emniyet tarafından sağlık ekiplerine bildirilerek 112 tarafından acile getirilmiş’ denildi."

euronews haberi
  • üstü her zamanki gibi örtülecek..
  • sonu görünmeyen bir çukurun dibine doğru batıyoruz. eğitimli eğitimsiz herkes aynı kafada, kan edebiyatı, düşmanlık, ırkçılık. korkunç olan şey bu insanların ülkede sayısının ezici çoğunlukta olması. en az %60.

bir örnek olarak bakın sokak isimlerine, türkiye'de sokak isimleriyle ilgili böyle bir düzenleme teklif edilse yine çoğunluk karşı çıkacak çağdaş geçinen gericiler başta olmak üzere.
    https://m.facebook.com/…0000584151967&sfnsn=scwspmo
  • cahili faşistlikle ne yaptığını bilmiyor
    okumuşu solcuyum ayağına azınlık faşistliği yapıyor.

ülke sosyolojisini gösteren olaydır.
hesabın var mı? giriş yap