• ağzını yaya yaya konuşmak için çok büyük enerji sarfediyor olmalı. denedim geçen banyoda cidden öyle konuşabilmek için ayrı bir efor gerekiyor. normal insan hareketi değil ben bugün bunu gördüm bir de her şaşırdığında sevindiğinde ağzını açıp kala kalıyor. kaset çalarda takılıp boşa dönen kaset misali. bi vurucan düzelicek gibi ama du bakalım.
  • darwin'in evrim teorisi diye bir şey var ise, kendisi* kediden gelmiştir.
  • ağzını açıp 3 saniye boş bakması özel hareketi kendisinin.
  • bugün sabah gazetesi'nde çıkan habere göre muhteşem yüzyıl'da rol alacağı dedikoduları kesinleşen hanım.
    rol verilme sebebi olarak da, öpüşebilmesi gerekçe gösterilmiş!

http://www.haberler.com/…m-i-opecek-3269422-haberi/

ya ben neyse bişey demek istemiyorum. derdim ama demiyorum. yani diyorum:

yapımcılar, bir silkelenin ve kendinize gelin. oyuncu, tiyatro öğrencisi, figüran, hadi onu geçtim reklamlarda oynamış modellik yapmış veya oyunculuk dersi almış bir tane bile güzel kız yok mu piyasada.

zinhar izlemem. kuzey güney'e transfer olur cemre'yi izlerim onun yerine. kız eğitimli en azından.
  • kutusunu pahalıya satmıştır
  • sevemedim ben bu kızı gitti, stüdyoda yakından da gördüm -maalesef- bir şımarık bir kendini beğenmiş, zorluyorum olmuyor (neden zorladığımı da bilmiyorum) sevmiyorum işte, gözleri güzel hatunun başka da birşey yok.
  • muhteşem yüzyıl'da oynayacağı söylenen hatun. böyle birşey de olursa artık pes derim. şu dünyada kadında sadece şans ve fizik olsa yetiyor ya ona yanıyorum, sıfır yetenekle bir yarışmadan reyting rekorları kıran bir diziye. adaletine senin dünya.
  • brodybunch'ın pocahontas ile benzerliğini belirttiği günden beri yüzüne her baktığımda başka bi şey düşünemediğim var mısın yok musun karakteri.
  • bir acun ılıcalı selebritisi.
    magazin programı falan sunuyor tamam da, muhteşem yüzyıl gibi bir diziye dahil olmak nedir. armin rolündeki müjde uzman falan diziden giderken , bu kız ne alaka. cv'nde survivor'da yarıştım falan deyince oluyorsa bu işler, keşke okumasaydım bu kadar yıl.

zinhar izlemem o diziyi bir daha.
hesabın var mı? giriş yap