• gokhan turkmenin son calismasi. yine cok basarili olmus. gozler kapali hafiften dans edilerek dinlenesi cinsten.
  • sakin sakin dertlenmelik, sallanmalık bir şarkı olmuştur.

dünya piyasası için yenilikçi bir tür sayılmayabilir. ancak ülkemiz için sağlam bir kalite seviyesi sunmuştur. umarım devamı gelir.
  • gökhan türkmen'in iyice rayından çıkıp yükseldiği enfes bir çalışma olmuştur.

sözleri de şöyledir:

bu şehir atar, yatar, sarar, kanar, kaçar, kalır, kusar, sensizken bir anda
    sürükler durmaz, akar, suya, dalıp çıkar ve ters döner, bir anda
    dışını bozar, kıyar, döver, karar, her şey senden bekler, son anda
    birer birer, yapar bozar, alır kaçar, satar, sensizken bir anda

vay vay vay vay vay halimize
  • öncelikle (bkz: #62618952)

bugün sabah işe giderken loop a aldığım akşam dönerken bile hala dinlemekte olduğum aşmış gökhan türkmen şarkısı.
    altyapı süper, klibi çok iyi. abartmıyorum bence son yıllarda türk müzik dünyasında yapılmış en iyi şarkı. evet öyle.
  • bir guletin icinde, hisaronu korfezini donerken, yuzunuzde ruzgar, elinizde bira; kic tarafta mavilikleri izlerken muthis giden sarki..
  • lan bir tek ben mi aşığım bu şarkıya?

çok çok çok güzel geliyor bana.

resmen seneler evvel dinlediğimiz tribal şarkıların bilmem kaç level üstü.
    klibi eh işte. ama müzik süper.
  • gökhan türkmen kişisinin insanın içini bayıltan şarkısı. bir de steampunk gözlüğüyle klip çekmiş ki sonuna kadar izleyemedim bile.
  • gökhan türkmen in bence en muhteşem şarkısı. arabesk öğeler sıfıra inmiş, ambient / new age / elektronik tarzda bir müzik. melodileri güzel, derinliği ve ambiyansı anlayabilene çok şey hissettiriyor, altyapısı da sağlam. klibi de, yine anlayabilene, çok şey anlatıyor doğrusu.
  • harika bir gökhan türkmen şarkısı. pop kendisi gibiler tarafından yapılsın türkiye'de. demet akalın gibilerden birşey beklemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap