• "malta gene sıçmış" demeciyle eurovision 2012 üzerine yorumlar yağdırmaya başlamıştır bile.
    müzikalite hani nerede yavrum ya.
    alın şunu jüri yapın artık trt kızı, telefon numaran var
    can bonomo ankaralı namık.
    sevgilerle.
  • halen çaylaklıkla iştigal eden kişidir.
    (bkz: ilk entrin ben olayım dedim)
  • az önce dostluğu tanımlayan bir entry gördüm ve dedim ki yaaaa tıraşşşşşş dedim ve soluğu burada aldım. aslında tıraş dediğim cümle de bizi anlatıyordu yani, o kadar izahı zor bi şey ki ve o cümlelerden fazlası ki şimdi bizden başka hiç kimseyi ilgilendirmeyen bu satırları yazarken bana da "yaaaa tıraşşşş" efekti koyabilirsiniz ama binlerce kilometre ötede örükleri lüle lüle hazır burhan çaçan da rahmetli olmuşken ve yeri gelmişken tren biletlerinin bu kadar pahalı olmaması gerektiğini sayesinde anladığım bir insan evladı ama sanki biz aynı insanların evladıymışız kadar aynı kan cankan canım ve de kanım. seviyorum seni ekmeği suya banıp yer gibi lilili ama bilocan bugün ekmeği suya bandı ve ben de laaaan diye bağırdım, sürahiye parmak atma yavrum dedim, sabahın 9'unda o ne güzel bir andı öyle ve sen üçüncü aktarmanda falandın.

elbet bir gün bisikletle bing bing diye zil öttürüp bilocaaan anneni çağırır mısın diye beni dışarı davet edeceğin mesafelerde, kalbimizin dip dibeliğine yaraşır uzaklıkta yaşayacağız, umut fakirin ekmeğidir ve mümkünse sürahiye banılmaması gerekir. seni seviyorum lilili ve sen benim dostluk tanımımdaki tüm sözcüklersin.
  • kendisiyle yasadigim 5 yil hayatimin en tatli zamaniydi. her gun ayri bi hadise yasadigimiz bu altin yillari alkoliklerin anilarini unutmasi gibi kismen hatirliyor olsak da alkolik degildik, her sey cok fazlaydi. cok agladik, cok gulduk, cok uyuduk ama beraber atlattiklarimiz sayesinde guzel buyuduk. buyumeye devam ediyoruz, karbonhidratlar ve ne idugu belirsiz gidalar sayesinde. ben beraber yasadigimizdan daha uzun zamandir baska bir memlekette hayata tutunmus, tuttugunu koparmis, kopardigini cimlendirmis ve kocaman bir orman yapmis veledi ziynet ile her gun gurur duyuyorum. o benim icin bir herhangi insan degil, insan ustu, ayricalikli, kocaman ic dunyasina guzel tohumlar eken ve guzellikleri cogaltan kadin. hayati cogaltan, neseyi yanimiza getiren, mutluluga bir sandalye ceken, yel degirmenlerini yenen, benim en sevdigim insan. insan tabii yani, insan degil ust insansa da, insanlarin insanlik icin diz cokup tovbe istemesi gereken bir varlik. nihat dogani hic fark etmeyebilirdim sen olmasaydin. sen benim omur boyu elimde tutmak isteyecegim yesil sacli troll'um musun? sen benim sofor nebahat sapkasi yokken ileri suruslerden ileri surus begenen surucum musun? sen benim remote control bff'im misin? hanimis veledis ziynetis :)))) ulan sevgili gunluk, beni delirtti 22 gunluk yurume mesafeleri.

umarim bir an evvel kavusuruz.
    sevgiler, fiorino.
  • kabataş vapurunda taşkın hareketleriyle dikkat çeken cami gezgini. bir bakışta cem özer'i tanır, tek hamlede tazmanya canavarının dönüş mekanizmasını harekete geçirir. uçağa binip giderken bana el sallar, gelip yere inince de koşar ve sarılır.

onu çok özledim 2023.
  • aa nil'in sarkisi aklima geldi:
    iyi ki dogdun
    gordun mu yirmibes oldun
    ooo
    orkidim var en zor gunumde
    kanatlandim ozgurum ben de
    cocuk da yaparim kariyer de
    halolay lalolay

.
    yarin pasta diye ne yesek heyecanim
    ve balonlar
    ve basbasaymisizlik hissi
    ay cok mesudum.
    evet orkid sponsorlugunda ilk kez kendi gununde kutlamak uzere. uyumus bile coktan.
    karmalarla olculemeyen yazar.
  • duz adam karmasi olan bir yazar artik. allahim! niyeyse parende falan atabilirim. biraz mutlu oldum. bu kadar mutlu olcagimi tahmin etmiyordum. tesekkurler sevgili insanlik!
  • genetik biliminin anlam veremedigi kardesligimiz ilelebet surecek, iki alyansli fakat bir yastikta kocayamiyoruz, kavram kargasasi, mutlu son, dort yaprakli yonca, atom karinca, kucuk mantar, mutluluk fakat gozyaslari.
    seni sevmek dunyanin en guzel bir seyini sevmek.
    varligi icin tum evrene tesekkur ederim.
    (bkz: sünnet)
  • ne kadar saf, salak ve nafile umut etmeye inatla devam eden bir şapşaldır. kendisine aklını başına toplamasını tembih ediyorum.
  • kalbim onun kalpli mucevher kutusunda.
    kalpli ve aynali kirmizi kutusu.
    belki de ayakkabi kutusu.
    ayakabi.
hesabın var mı? giriş yap