• yeni kesfettigim mukemmel restoran. istanbul tasdelen'deki subesinden baska subesi var mi bilmiyorum ama eger tasdelen'e isiniz duserse (umarım dusmez) kesinlikle ugrayin. hamburger ve pizzalari o kadar doyurucu ve lezzetli ki her seferinde son derece tatmin oluyorum. her gittigimde cay, kahve ve cok guzel tatlilar ikram ediyorlar ve ne zaman eve siparis versem cabucak geliyor ki yemeksepeti'nde de tum kategorilerden tam puan almis. butun bunlarin ustune fiyatlari da gayet uygun ve odediginiz hesaba karsilik diger fast foodcularin iki katini falan yiyorsunuz. kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • fena olmayan burgerci. bir çok burgerci deneyen evde kendi burgerini yapmayı çok seven bu bünyede fena hisler bırakmamıştır. özellikle soslar konusunda kendilerini bir hayli geliştirmişler, sanıyorum hedef kitleleri yakınlarındaki özyeğin üniversitesi fakat diğer bölgelere de servislerini geliştirirlerse önümüzdeki günlerde mantar gibi şubelerinin açılacağı önceden kestirilebiliyor. ne yazık ki, pizzaları için aynı şeyleri söyleyemiyeceğim.
  • ümraniye tatlısu mah. de şubesi olan bir firma. ilk kez gördüğüm için denemeye karar verdim. umarım hamburgerleri güzel ve doyurucudur.

edit : hamburgerleri gayet güzel ve doyurucu. yanında soslu patates kızartması ve soğan halkaları olması ayrı bir güzellik. yedikçe yiyesin geliyor :)
  • müşteriyi önemseyen hamburgerci, dün yemeksepetinden hamburger söylemiştim ve cok begenmedigimi yemeksepeti yorumlarına yazmıştım, hemen bugün aradılar, bir sürü ozur dilediler ve bu akşam bizden olsun yemeğiniz diyerek gönlümü aldılar. bu seferki gelen hamburger gayet iyiydi

müşterisini önemsemesi gerçekten takdire şayan, böyle firmalardan daha çok olması dileğiyle
hesabın var mı? giriş yap