• isviçre menşeyli, orta sınıf puro pazarına hitap eden puro markası. küba, latin amerika ve güneydoğu asya tütünleri kullanırlar. "in love with tobacco" diye de süper zeka ürünü olduğu tartışılmaz bir mottoları vardır.
  • dikdörtgen prizma bir şekli vardır. tek olaraktan.
  • ucu hali hazırda kesik olarak gelen, çikolata aromalısı da mevcut olan puro markası.
  • villige diye okunur. ingilizce olmadığından vilicır diye okuyanlar var.
  • gecenin korunde sigarasiz kalinca, mild aromalisindan bir adet yakmak zorunda kaldigim bir cigar. puro mu cigar mi tam anlayamamakla birlikte, oldurecek beni gece gece diyebilirim. birkac gun entry girmezsem olmusum, olumum de villiger yuzunden olmus demektir. bu da bir ihbar kabul edilsin. boguldum be. her seferinde tek dal sigara saklayayim boyle olmayayim diyorum ama unutuyorum, zulada duran bu boktan nesneden icmek zorunda kaliyorum.
  • azerbaycan'da denemediğim bir modelini bulduğum cigar. 20'li bie paket halinde whisky filter premium'unu içiyorum. damak tadım buna alışık olmadığı için ilk önce kötü geldi fakat alışıyor gibiyim.

orta sınıf hoş bir cigar.
  • sweet olanı sadece havaalanında bulunan, kahveyle birlikte içilmesi pek bi hoş olan cigar
  • siyah metal kutu içindeki sweet aromalı olanı müptela edecek gibi duruyor. filtresiz içilen backwoods'tan sonra elbette bu daha hafif bir cigarillo, ama yine de dikkat etmeli.
  • bazıları çok güzel , bazıları da son derece iğrenç nedense . bu marmarada da böyle villiger da da böyle . aynı pakettte yan yana duran iki puronun arasında neden dağlar kadar fark olur?
  • küba tütünü kullanan tek yurtdışı menşeili (isviçre) makine sarımı puro markasıdır.
hesabın var mı? giriş yap